Андрусів: Зеленський не людина Коломойського

Після того, як ряд ЗМІ заявили про те, що політолог Віктор Андрусів входить в передвиборну команду Володимира Зеленського та консультує коміка, політолог вирішив прояснити ситуацію, заявивши він не є політтехнологом Зеленського і не веде його кампанію. Андрусів зізнався, що він кілька разів просто консультував потенційного кандидата в президенти, але не більше того.

За словами політолога, якщо говорити про президентство Зеленського, то він вважає, що це не блеф, а реальність, яка маємо місце бути. У свою чергу, Андрусів заявив, що, якби обирав між Зеленським і Вакарчуком, то вибрав б Зеленського, тому що він вже сьогодні – успішний менеджер, він вміє організувати велику кількість людей. Він вміє йти на публічний конфлікт в питанні своїх цінностей, як це було з відео «Дістали».

Що стосується відносин Коломойського і Зеленського, то крім загальної інформації нічого більше невідомо, зазначив Андрусів. Але навіть цього досить, щоб знати, що це «Квартал 95» робить «1+1» успішним каналом, а не навпаки. І, щоб думати, що Зеленський «ручна людина» Коломойського – треба жити в бункері. Також політолог спрогнозував, що Вакарчук нікуди не піде. Мало хто знає, але Демальянс просив його піти на вибори 2014 року. Він не пішов, тому що боявся програти.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh