Авторські статті

Андрусів: Зеленський не людина Коломойського

Після того, як ряд ЗМІ заявили про те, що політолог Віктор Андрусів входить в передвиборну команду Володимира Зеленського та консультує коміка, політолог вирішив прояснити ситуацію, заявивши він не є політтехнологом Зеленського і не веде його кампанію. Андрусів зізнався, що він кілька разів просто консультував потенційного кандидата в президенти, але не більше того.

За словами політолога, якщо говорити про президентство Зеленського, то він вважає, що це не блеф, а реальність, яка маємо місце бути. У свою чергу, Андрусів заявив, що, якби обирав між Зеленським і Вакарчуком, то вибрав б Зеленського, тому що він вже сьогодні – успішний менеджер, він вміє організувати велику кількість людей. Він вміє йти на публічний конфлікт в питанні своїх цінностей, як це було з відео «Дістали».

Що стосується відносин Коломойського і Зеленського, то крім загальної інформації нічого більше невідомо, зазначив Андрусів. Але навіть цього досить, щоб знати, що це «Квартал 95» робить «1+1» успішним каналом, а не навпаки. І, щоб думати, що Зеленський «ручна людина» Коломойського – треба жити в бункері. Також політолог спрогнозував, що Вакарчук нікуди не піде. Мало хто знає, але Демальянс просив його піти на вибори 2014 року. Він не пішов, тому що боявся програти.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

13 − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.