Андрій Міщенко: “Українська нація має знати в обличчя кожного, хто нищить надію на соціяльну та національну справедливість”

У ці хвилини в стінах українського парламенту пишеться новітня історія Европи. Саме від кожного з депутатів залежить: чи розпочнеться европейська епоха для України, чи державу розвернуть у бік Азії. Асоціяція з Европейським союзом – це не просто договір. Це повернення у европейську сім’ю, відродження верховенства права, встановлення европейських стандартів, рух до зменшення повальної корупції.

Про це заявив народний депутат України від ВО “Свобода” Андрій Міщенко під час розгляду в парламенті законопроєкту №3599-Д.

Свободівець зауважив, що на базі запропонованого документа представники опозиції в робочій групі з підготовки законопроєкту про виїзд ув’язнених для лікування за кордон, підготовили та зареєстрували законопроект №3599-Д, який у повній мірі реалізовує вимоги європейської спільноти перед Україною. Слід зазначити, що народний депутат від “Свободи” є заступником голови робочої групи.

“Законопроєкт передбачає інститут перерви від відбування покарання на період лікування за кордоном. Особа, яка потребує лікування, дає письмове зобов’язання повернутися в Україну. Якщо засуджена особа не повертається вчасно до України, то у встановленому законом порядку врегульовується питання її екстрадиції. Окрім того, нормами законопроєкту передбачено, що рішення про звільнення від відбування покарання на період лікування за кордоном ухвалюється виключно за умови, якщо чинний міжнародний договір із країною, яка приймає на лікування особу, передбачає можливість екстрадиції особи для подальшого відбування покарання”, – зазначив народний депутат.

Андрій Міщенко зауважив, що йдеться про рішення не лише у правовій площині, а й у політичній. Націоналіст заявив, що фракція ВО “Свобода” буде підтримувати будь-який законопроєкт, який забезпечить асоціяцію з Евросоюзом.

“Українська нація повинна знати в лице кожного, хто не підтримає і знищить надії на відродження Великої, заможної, соціяльно та національно справедливої України”, – підсумував парламентар.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh