Політика

Андрій Іллєнко: “Партію червоних брехунів і клоунів вже скоро буде засуджено на Нюнберзі-2”

Україна – незалежна держава, а комуністам – нащадкам партії Гулагу і Голодомору – тут не місце. На цьому наголосив народний депутат України від ВО “Свобода” Андрій Іллєнко 19 вересня 2013 року, виступаючи на пленарному засіданні Верховної Ради.

Апелюючи до “фракції червоних продажних брехунів і клоунів”, націоналіст заявив: “Знайте, що дуже скоро вашої партії як такої в Україні не буде!”

Нагадаємо, що сьогодні зранку на автотрасі в Хорольському районі на Полтавщині працівники міліції, ДАІ та Державної служби охорони (ДСО) без пояснень заблокували два автомобілі зі свободівцями.

 

Серед затриманих – народні депутати України Андрій Міщенко та Ігор Мірошниченко. Націоналістів звинувачують у вчиненні якихось “хуліганських дій”.

Водночас із трибуни парламенту представник сучасних лєнінстів-сталіністів Гордієнко заявив, що націоналістів на Полтавщині затримали за те, що вони вчергове знесли пам’ятник комуністичному ідолові Лєніну. Депутат фракції Компартії звинуватив свободівців у тому, що вони, мовляв, скоїли злочин.

У відповідь на закиди комуніста народний депутат-свободівець Андрій Іллєнко зауважив: “Ваші так звані “пам’ятники” катові і україноненависникові Лєніну вже дуже скоро буде знесено по всій Україні. Коли в Києві буде нова міськрада – Лєніна з Бесарабки знесемо першим рішенням. А вас, червоних виродків, буде засуджено на Нюнберзі-2 за ваші злочини проти української нації, за ті мільйони жертв голодоморів і репресій”.

“Україна – незалежна держава, а вам, нащадкам партії Гулагу і Голодомору, тут не місце. Знайте це і запам’ятайте, що дуже скоро вашої партії як такої в Україні не буде!” – підсумував націоналіст.

Прес-служба Всеукраїнського об’єднання “Свобода”

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.