ЄС|NATO

Андрій Іллєнко: “Мешканці Києва, як і будь-яка місцева громада, мають таке ж право обирати собі владу”

Нині під час пленарного засідання призначили багато виборів до різних сіл, селищ та міст України. Однак у Києві – столиці України – громада такого права не має. Про це 6 вересня 2013 року заявив народний депутат від всеукраїнського об’єднання “Свобода” Андрій Іллєнко під час виступу з парламентської трибуни.

Свободівець підкреслив, що так звана “більшість” нині затято блокує призначення виборів у Києві і зараз це безпосередньо впливає на життя й діяльність міста. “Київ нині нема кому захистити. Б’юджет міста грабують на 8 мільярдів гривень, вилучають 50% податку на доходи фізичних осіб. Столиця перетворилася на ласий шмат пирога для рейдерів, усіляких бандитів, які захоплюють київські землі, знищують історичне обличчя Києва, парки, сквери, створюють нестерпне життя для киян”, – наголосив Андрій Іллєнко.

Націоналіст повідомив, що сьогодні стало відомо про знесення ще однієї історичної пам’ятки на вулиці Саксаганського. “Будинок, у якому, до речі, свого часу жив Михайло Грушевський, нині знесено, а на його місці будуватимуть черговий торгово-розважальний центр. Нещодавно була ситуація на Троєщині, коли на вулиці Маяковського хотіли теж будувати торгово-розважальний центр. Тільки після того, як місцева громада за підтримки свободівців повністю знищила незаконну забудову і вигнала звідти понад 200 бандитів, тоді відреагували влада, прокуратура, місцева адміністрація. Це лише показує той шлях, яким треба йти й боротися з нинішнім режимом. Влада не розуміє нормальну мову, а розуміють лише, коли люди виходять на вулицю і захищають свої права.

Дуже добре, що завдяки тискові опозиції, зокрема “Свободи”, вдалося призначити вибори на проблемних округах, зокрема на 223-му окрузі Києва, де, я впевнений, переможе Юрій Левченко”, – резюмував Андрій Іллєнко.

Прес-служба Всеукраїнського об’єднання “Свобода”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.