Новини

Аналізи та огляд для чоловіків

Усі дорослі віком від 18 років повинні регулярно проходити обстеження у лікаря первинної медичної допомоги в рамках свого режиму здоров’я. Однак чоловіки рідше дотримуються цієї вказівки та роблять відвідування лікарів пріоритетом. За даними American Heart AssociationTrusted Source, дискомфорт і бажання заощадити час і гроші входять до 10 головних причин, через які чоловіки уникають відвідування лікаря.

Якщо ви чоловік, активне ставлення до свого здоров’я може подовжити тривалість вашого життя та покращити якість життя. Лікарі, які спеціалізуються на оцінці чоловічого здоров’я, є у вашій команді та хочуть вам допомогти. Розберімося, чому аналізи і огляд для чоловіків так важливий.

Лікар первинної ланки

Лікарі первинної ланки, яких іноді називають лікарями загальної практики, лікують низку поширених, хронічних і гострих захворювань. Лікарі первинної медичної допомоги лікують все, від болю в горлі до захворювань серця, хоча деякі захворювання можуть вимагати направлення до спеціаліста.

Наприклад, людину, у якої діагностовано застійну хворобу серця (ЗСН), можуть направити до кардіолога для обстеження під час первинної діагностики. Однак лікар первинної ланки, ймовірно, може довгостроково вести більшість пацієнтів із хронічною, стабільною ХСН.

Інші поширені захворювання, які лікуються лікарями первинної медичної допомоги, включають:

  • захворювання щитовидної залози
  • артрит
  • депресія
  • діабет
  • високий кров’яний тиск

Лікарі первинної медичної допомоги також стежать за вашим статусом вакцинації та надають інші види профілактичного догляду, наприклад практику підтримки здоров’я відповідно до віку. Наприклад, чоловіки середнього віку можуть розраховувати на регулярні скринінгові тести на рак простати.

Подібним чином усі, хто має середній ризик розвитку раку товстої кишки, повинні пройти скринінг на рак, починаючи з 50 років. Починаючи приблизно з 35 років, чоловіки також повинні пройти скринінг на високий рівень холестерину. Ваш лікар, як правило, рекомендує вам щорічно перевіряти ліпідний профіль крові.

Ваш лікар первинної ланки стане ідеальною базою для вашого медичного обслуговування. За потреби вони направлять вас до спеціалістів і зберігатимуть ваші медичні записи в одному місці для подальшого використання. Чоловіки та хлопці повинні проходити медичний огляд принаймні раз на рік.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України