Авторські статті

Аналітик: Вакарчук повинен оголосити про саморозпуск «Голосу» з автоматичним злиттям у фракцію «ЄС»

Популярний український блогер, політичний аналітик Павло Нусс пише на своїй сторінці в Facebook, все-таки Святослав Вакарчук не втратив можливість якось згладити свій відхід з Верховної Ради, щоб не засмучувати людей, які підтримали його на виборах. Вакарчук має шанс виправити помилку, яку він зробив на виборах, фактично відібравши мінімум 20 мандатів у партії п’ятого президента України «ЄС».

Павло Нусс зазначає, Святослав Вакарчук, як колишній лідер може оголосити про саморозпуск фракції «Голос» у Верховній Раді з автоматичним злиттям у фракцію «Європейська Солідарність». Поглинання – це адекватний політичний процес, а в даному конкретному випадку це було б ще й справедливим рішенням, яке знайшло розуміння у виборців, які віддали свої голоси за «Голос».

Відзначимо,  під час брифінгу в Маріїнському парку Святослав Вакарчук повідомив журналістам новина про те, що він прийняв для себе рішення скласти депутатські повноваження, але при цьому фронтмен групи «Океан Ельзи» заявив, що залишати партію «Голос» він не планує і навіть буде розглядати можливість балотуватися від цієї політичної сили в мери Києва або Львова, але остаточне рішення прийнято буде на з’їзді «Голосу».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України