Авторські статті

Аналітик: Портнов в екстазі, в ДБР свій чоловік. І це жодного разу «не реванш», за який несе відповідальність Зеленський

Мало хто міг таке припустити ще місяць-два тому, але колишні «беркутівці» Олександр Маринченко та Сергій Тамтура, яким висували обвинувачення у тому, що вони були одними з тих, хто брав участь у розстрілі Небесної сотні, повернулися назад в Україну. І це після того, як всупереч суспільним резонансом президент Зеленський прийняв рішення віддати Росії в рамках обміну полоненими. Про це у своєму блозі пише політичний аналітик Павло Нусс.

Хлопці, які побували в Росії, повернулися не тому, що знудьгувалися по Батьківщині, а тому що тепер хочуть довести в суді всім українцям, що події 201-2014 років – це була не Революція Гідності. Павло Нусс зазначив, від такої новини Портнов в екстазі, адже в ДБР свій чоловік. І це жодного разу «не реванш», за який несуть відповідальність персонально Зеленський і ті, хто привів це непорозуміння до влади.

Аналітик зазначає, потрібно раз і назавжди усвідомити, що так буде не завжди і це пройде годину і потім вже доведеться понести відповідальність за образу світлої пам’яті Героїв Майдану, Героїв Революції Гідності, Небесної Сотні і більше 13 тисяч полеглих в бою українських військовослужбовців.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України