Новини з Австрії

АН-225 успішно доставив 110 тонн медичного вантажу в Австрію з Китаю

Авіакомпанія “АНТОНОВ” доставила літаком Ан-225 “Мрія” 110 тонн комплектів для тестування на Covid-19 з Тяньцзіня, Китай, в Лінц, Австрія.

Повідомляє прес-служба компанії.

В останні тижні глобальний ринок вантажних авіаперевезень відчуває стрімку зміну умов, викликану значним обмеженням доступності транспортних літаків в світі через підвищений попит, а також COVID-19. При цьому, авіакомпанія “Антонов” забезпечила ефективне і безпечне виконання рейсу за замовленням медичного сектора.

“Ми зафрахтували Ан-225, щоб найкращим чином задовольнити потреби клієнта в оперативній доставці вантажу великого обсягу”, – сказав Тім Фернхольц, керівник чартерних продажів “Chapman Freeborn”. “Наші компанії знову об’єднали зусилля, щоб принести користь кінцевого споживача шляхом пошуку нестандартних рішень, таких, як фрахтування найбільшого літака в світі”.

Під час пандемії Ан-225 був задіяний для перевезення медичних засобів, доставляючи за один рейс такий великий обсяг вантажів, який перевершує можливості інших літаків. Лише в 2020 році він перевіз понад 1300 тонн медичних і гуманітарних вантажів.

“В даний час на світовому ринку відчувається дефіцит транспортних потужностей, особливо в морських вантажних перевезеннях, що істотно вплинуло на значне збільшення попиту на послуги авіаперевезень”, – сказав Андрій Благовісний, комерційний директор авіакомпанії “Антонов”. “Парк літаків Ан-124-100 ДП” АНТОНОВ “повністю зафрахтований, а це значить, що наш Ан-225 з корисним навантаженням до 250 т також зараз активно затребуваний для виконання термінових логістичних завдань для наших клієнтів”.

Під час виконання рейсу, на зворотному шляху, Ан-225 здійснив технічну зупинку в новому аеропорту Стамбула, Туреччина, куди прилетів вперше після введення аеропорту в експлуатацію.

Ан-225 “Мрія” доповнює парк авіакомпанії “Антонов”, який складається з семи літаків Ан-124-100, вантажопідйомність двох з них збільшена до 150 тонн.

Фото – Emmanuel Schawaller

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України