Авторські статтіТехно

Американські військові отримають надувні супутникові антени. Фото

2Американська компанія GATE Technologies отримала контракт Корпусу морської піхоти США на поставку 36 комплексів супутникового зв’язку з надувними антенами.


Надувні антенні комплекси AN / TSC-212 являють собою еластичні кулі діаметром 1,2, 1,8 і 2,4 метра. Вони поставляються з терміналами супутникового зв’язку M3-SE, а для передачі даних наземною мережею провідним і бездротовим способами використовується IP-протокол.

Сумарна маса всього обладнання зв’язку становить 167 кілограмів, що на порядок легше мобільного супутникового терміналу, а перевозити AN / TSC-212 можна в п’яти стандартних контейнерах.

Система вимагає лише 30 хвилин для розгортання та може забезпечити повноцінний двосторонній зв’язок від 10 до 36 пристроїв користувача. Антени надувають і підключають до апаратури зв’язку, а потім відпускають в небо.
Кулі піднімаються на висоту стійкого зв’язку з супутниками і можуть працювати при стійкому вітрі швидкістю до 18 м / с, витримуючи пориви до 27 м / с. Діапазон робочих температур комплексу становить від -32 до +55 ° C.

Популярная Механика

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України