Авторські статтіЗдоров'я

Американські вчені знайшли нешкідливий для організму спосіб боротьби з лейкемією

Група вчених з університету Бостона відкрила новий спосіб боротьби з Т-клітинної лейкемії – вчені змогли виділити білок, який відповідає за прискорене зростання пухлинних клітин цього виду раку.

При цьому, за словами кандидата медичних наук Хуей Фея, що входити в дослідну групу, новий спосіб боротьби з раком практично не викликає важких наслідків для організму людини. Це особливо важливо, адже всі методи лікування лейкемії, які застосовуються лікарями сьогодні, дуже токсичні і вкрай важкі для пацієнтів.

Дослідники змогли виділити особливий білок, UFD1, який і «винен» в підвищеній агресивності ракових клітин. Виявилося, що UFD1 – це своєрідний клітинний маркер, який у складі особливої білкової групи регулює активність клітин. Потрапляючи в хвору клітину, він підвищує її активність і, відповідно, прискорює ріст пухлини.

Вчені з’єднання ясували, що якщо знизити активність генів, які відповідають за вироблення UFD1 і таким чином зменшити його кількість в організмі людини, то можна не просто уповільнити, а зупинити зростання пухлини. При цьому на здорові тканини процес ніяк не вплине.

Нагадаємо, згідно зі статистикою, на сьогодні смертність від Т-клітинного лімфобластного лейкозу фіксується на рівні 20% у дітей і 50% у дорослих.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.