Політика

Американська розвідка глибоко проникла до кабінетів Кремля: перехоплено плани РФ і навіть секретні карти

Розвідка США знає всі плани міноборони РФ та ПВК “Вагнер” краще, ніж вважалося раніше. Масштабний витік із Пентагону документів говорить про те, що американські спецслужби знають про плани окупантів завдяки перехопленим комунікаціям.

Як повідомляє CNN, витік даних викликає занепокоєння, що тепер росіяни можуть змінити свій метод зв’язку, щоб краще приховати свої плани. Крім того, під загрозою опинилися людські джерела у Кремлі та Міноборони РФ, адже США отримували карти пересування російських військ та логістики з конфіденційних джерел.

Документи свідчать, що США змогли перехопити російські плани та цілевказівки, аж до того, коли і які саме теплоелектростанції, електричні підстанції та залізничні та автомобільні мости російські війська планували атакувати в Україні.

Також США змогли перехопити російську стратегію боротьби з танками НАТО, які мали увійти до України з квітня. План “передбачав створення трьох зон вогню – далекої, середньої та короткої – з охопленням кожної зони окремими типами озброєння та підрозділів”.

В одному зі злитих документів йдеться про втрати обох сторін конфлікту. При цьому наголошується, що точні цифри важко оцінити. Згідно з одним документом, станом на лютий російські війська зазнали від 189 500 до 223 000 втрат, у тому числі 43 000 військовослужбовців загинули у боях. Водночас, Україна зазнала від 124 500 до 131 000 втрат, у тому числі до 17 500 убитих у боях.

Як повідомляє The New York Times, до мережі злили близько 100 сторінок секретних документів. Джерела в американських спецслужбах вважають документи загалом справжніми, хоча принаймні в одному з них було виправлено цифри.

З цих документів можна скласти уявлення не лише про те, звідки США дізнаються інформацію, а й як. Наприклад, у щоденному розвідувальному зведенні ЦРУ вказується, що для прослуховування розмов у Міністерстві оборони Росії використовувалися засоби радіоелектронної розвідки.

Газета також підтверджує, що США передавали Україні дані про час ракетних ударів та бомбардувань, які здійснюватимуть російські війська. У документах також є дані щодо послаблення російських військ. Так, Національний центр управління обороною визнавав у лютневій доповіді “зниження боєздатності” військ РФ на сході України.

Нагадаємо, Пентагон розслідує, хто стоїть за витоком документів про український контрнаступ.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України