Авторські статтіНовини

Американська компанія розробила додаток для виявлення і деактивації дронів

Розробники компанії Northrop Grumman створили унікальний додаток, що дозволяє виявити безпілотні дрони на великій відстані. Такі дані з’явилися в ЗМІ.

Розробникам вдалося створити додаток під назвою Mobile Application for UAS Identification, що працює на базі Android-пристроїв. Принцип дії такого ПЗ дуже простий і полягає в тому, що додаток отримує доступ до сенсорів смартфона або планшета. Завдяки цьому програма може ідентифікувати дронів категорії «1», вага яких становить близько 10 кілограмів.

Це означає, що девайс здатний виявити безпілотний літальний апарат на висоті до 4 кілометрів. Така відстань знаходиться поза зоною видимості людського ока. Про те, коли можна буде встановити АРК-файли, не повідомляється. Компанія представила на загал додаткове ПЗ, здатне використовувати ті ж радіомодулі для деактивації дронів на висоті до 4 кілометрів. Про безпеку використання такої системи нічого не повідомляється. Творці смартфонів не дали офіційних коментарів з приводу нестандартного використання вбудованих сенсорів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України