Американці пояснили готовність жінок вважати себе сексуальним об’єктом

Американські вчені довели, що в деяких випадках жінки позитивно ставляться до того, що їх сприймають як сексуальних об’єктів. Про це розповідається в журналі Archives of Sexual Behavior.

Це відбувається за умови, що жінка перебуває в довгострокових відносинах, наприклад у шлюбі, і відчуває прихильність з боку партнера. Саме тоді вона починає працювати над підвищенням власної сексапільності і позитивно ставитися до сприйняття себе як сексуального об’єкта. Це пояснюється прагненням утримати партнера і продовжити відносини.

У випадку, якщо жінка не відчуває прихильності з боку чоловіка, вона схильна негативно ставитися до того, що її сприймають як сексуального об’єкта. До таких висновків учені прийшли в рамках комплексного дослідження, в рамках якого вивчили психологічні особливості відносин 208 одружених пар.

Дослідники наполягають, що їхні висновки підтверджують, що не існує універсальних моделей, що описують міжособні відносини, а кожен випадок і його наслідки необхідно описувати і вивчати в залежності від певного контексту.

Лента.ру

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh