Американці пояснили готовність жінок вважати себе сексуальним об’єктом

Американські вчені довели, що в деяких випадках жінки позитивно ставляться до того, що їх сприймають як сексуальних об’єктів. Про це розповідається в журналі Archives of Sexual Behavior.

Це відбувається за умови, що жінка перебуває в довгострокових відносинах, наприклад у шлюбі, і відчуває прихильність з боку партнера. Саме тоді вона починає працювати над підвищенням власної сексапільності і позитивно ставитися до сприйняття себе як сексуального об’єкта. Це пояснюється прагненням утримати партнера і продовжити відносини.

У випадку, якщо жінка не відчуває прихильності з боку чоловіка, вона схильна негативно ставитися до того, що її сприймають як сексуального об’єкта. До таких висновків учені прийшли в рамках комплексного дослідження, в рамках якого вивчили психологічні особливості відносин 208 одружених пар.

Дослідники наполягають, що їхні висновки підтверджують, що не існує універсальних моделей, що описують міжособні відносини, а кожен випадок і його наслідки необхідно описувати і вивчати в залежності від певного контексту.

Лента.ру

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

6 − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Нові технології північного сусіда – іноваційне турбулентно-рідинне устаткування. Відео

Росіяни придумали іноваційне турбулентно-рідинне устаткування – “Оживлювач води”. Для чого і як вона працює?) “Технологія” ...

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh