Авторські статті

Алкоголізм – неоголошена війна проти українців

Тему психічного та духовного здоров’я дітей, підлітків та молоді ЗМІ обминають десятою дорогою . Подекуди можна подивитись та почути про стан фізичного здоров’я, про проблеми фізичного виховання в школах, щеплення. В основному сучасні ЗМІ віщують про економічні кризи, забуваючи, що основною причиною всіх криз людства являється втрата духовних цінностей. Тому всі кризи – це слідство яке нам нав’язують як причину низького життя українців.

Здоров’я людини складається з трьох основних ланок – фізичного,психічного та духовного. Найнегативнішу роль у знищенні психічного та духовного здоров’я відіграють духовні віруси – тютюн алкоголь та наркотики. Ці своєрідні духовні СНІД-и вражають насамперед дітей та підлітків,у яких ще не розширилась свідомість і не сформований міцний духовний світогляд. Якщо природні віруси грипу  це некеровані сутності, то духовні віруси тютюну алкоголю та наркотиків – керовані тими хто хоче мати побільше рабів з алкогольною та наркотичною психологією.

Загальновідомо, що алкоголь та наркотики зламують волю людини,тим більше дитини та підлітка. Але щоб зламати волю,потрібно знищити найважливішого охоронця організму-інстинкт самозбереження. Цей інстинкт дає можливість перебувати в здоровому глузді, усвідомлюючи,що згубна дія наркотиків може коштувати життя не тільки самій людині,а ? її нащадкам. Тому і намагаються можновладці з допомогою пива, реклами, наркотичних лавок по всіх населених пунктах України,зламати інстинкт самозбереження у дітей та підлітків.

Не дивно, що Україна по дитячому та підлітковому алкоголізму знаходиться на першому місці ,стала країною соціального лиха,де порушуються права дітей на щасливе ,здорове дитинство. За політичними і економічними битвами по захопленню народного добра українців, влада забула про дітей. Вже втратили одне покоління, на підході друге покоління, яке народить нову генерацію дітей з девіантною поведінкою і низькими моральними якостями .”Легкі” наркотики-нікотин та алкоголь,”важкі”- опій,конопля,кокаїн,китайський білок, винт та інші – вільно гуляють Україною. Ми вже маємо майже 6 млн. алкоголіків,1 млн. наркоманів – але ніхто за алкогольну та наркотичну епідемію не несе відповідальності. Створюються різні урядові та парламентські комісії по захисту тварин, рослин, довкілля, але не створена жодна комісія по захисту українців від наркотиків . Отже ,ті, хто при владі, хто володіє тютюновою, алкогольною та наркотичною індустрією, не заінтересовані в духовному та психічному оздоровленні українців. Шалені кошти були кинуті на боротьбу з грипом, на вакцинацію, на висвітлення в ЗМІ епідемічної ситуації. Денно і нощно віщували 3 місяці, а про алкогольно-наркотичну епідемію, яка триває в Україні 19 років, і скільки коштів та ефірного часу на неї виділено – мовчання.

Алкоголь особливо вражає дітородні органи людини. Маємо великий парадокс, коли в інструкції зоотехніку-запліднику заборонено користуватись парфумами, сучасними миючими засобами, не курити, не вживати алкоголь , бо це може нанести шкоду репродуктивним клітинам тварин,при штучному заплідненні. А українцям з дитинства можна це робити?

За зовнішньою легкістю вживання пива, джин-тоніку, шампанського в організмі підлітка відбуваються руйнівні процеси спочатку на клітинному рівні,потім на органному, далі на психічному і духовному. Необхідно нагадати,що пиво містить отруйні речовини: феноли, моноаміни та трупну отруту кадаверин,які приводять до стану оглушення та отупіння,враховуючи той факт,що продукти розпаду пива в 2 рази повільніше виводяться з організму.

Знищений інстинкт самозбереження в наших батьків та прабатьків з допомогою алкоголю, не дає змоги їм дати відповідь для чого вони живуть на цій Землі. Коли запитуєш,що ви передаєте своїм дітям-майже в 100% відповідей:матеріальні цінності,автомобілі ,будівлі , кошти,землю. Але, основного так і не передають – це знань! Знань про закони всесвіту, про захист інстинкту самозбереження, про те, що алкоголь являється психотропною зброєю, яка використовується для поневолення людей. Від дії керованого алкогольного ПСі- вірусу кожної 5-ї хвилини вмирає українець, не захищаючи Батьківщину, а тихо помирає з чаркою в руці, залишаючи нащадкам вічні страждання, до того ж унеможливлюючи стати дітям вільними, не тільки від алкогольного, але і соціального, релігійного, сексуального та економічного рабства, попросту іде стерилізація українців.

За роки незалежності – ні духовного росту ні економічного, тільки ріст злочинності, соціальних хвороб : алкоголізму, наркоманії, туберкульозу, бідності. Який жорстокий цинізм! Влада заробляє алкоголем на молодому поколінні,поповнюючи бюджет та свої кишені “п’яними” гривнями, лишаючи їх розуму. Навіть монголо-татари не дозволяли собі забирати розум у слов’ян.

Діяльність влади, по відношенню до дітей та підростаючого покоління сьогодні можна окреслити так: прокурили, пропили, прокололи наркотиками. Влада виконує заповіді Гітлера:- “Слов’янам не давати ліків, мила, дезинфікуючих засобів, щеплень -тільки горілку і тютюн,тоді вони самі себе знищать”. В Україні понад 200 тис. так званих дітей “соціальних” сиріт, і тільки 5% з них не мають батьків, фактично сироти при живих батьках. Діти виховуються в жорстоких умовах ,виростають агресивними, бо їх ніхто ніколи не любив. Любили батьки пляшку і цигарку. Яка ще війна породжувала таку кільість сиріт?!

Під дією наркотиків свідомість людини не тільки змінюється в патологічну сторону а й стає керованою. Людина виводиться зі стану психічної рівноваги, і її можна направити на любі дії , в тому числі і голосувати на виборах за тих, хто втратив моральний облік, але не втратив пивні, алкогольні та тютюнові виробництва. Вчені довели,що при вживанні алкоголю та наркотиків іде викривлення спадкових програм в ДНК , люди починають хворіти, нащадки вже при народжені запрограмовані на хвороби як фізичні так і психічні,і вже ні лікарі, ні цілителі невзмозі вилікувати і виправити програми на самознищення. Являючись інвесторами алкогольної та тютюнової мафії, українці отримують дивіденди в вигляді алкогольних психозів, алкогольної епілепсії, енцефалопатії та нездорових нащадків.

Алкогольний геноцид в Україні підтримується не тільки рекламою алкоголю в ЗМІ. Через телебачення 90% сюжетів спеціально підібрані так, що несуть смерть, насильство, агресію, дратівливість – готуючи змінену свідомість молодих людей до нищення не тільки себе, а й оточуючих. В такій кількості як зараз українці не вмирали навіть під час війн. Реклама в ЗМІ направлена в основному на молодь , аби остаточно зламати інстинкт самозбереження,вселити в душі дітей страхи,які знищать волю, а підневільна людина не може гармонійно розвиватись,вона може бути лише рабом. І не дивно,що один з кандидатів в президенти обіцяв знизити вартість горілчаних виробів до 5 грн. Алкогольно-наркотична епідемія охватила наймолодше покоління-носіїв генетичної пам’яті українців -діти вживають пиво, вино,горілку ще з молоком матері,при мовчазній згоді дорослих. От і з’явились у нас діти-вбивці, які рідну бабусю вбивають за 100 грн., підлітки-насильники, діти-самогубці, ті, які залишають домівку і стають “дітьми вулиць”, ті, які потрапляють в психіатричні лікарні в депресивних станах . . ., які ніколи не стануть людьми.

В сім’ях, де вживають алкоголь, наркотики створюється агресивне середовище, де розвивається своєрідна дитяча субкультура – діти не вчаться нормам поведінки, їхні вчинки виходять за межі моральних і правових норм. Все це спотворює уяву дитини про сім’ю, росте дитяча проституція, злочинність, малолітні”жриці кохання “заполонили дороги України, 12-15-річні “метелики” займаються проституцією на очах у всього суспільства.

Серед притягнутих до відповідальності за проституцію 20% неповнолітніх. Така молодь не зможе народити здорових дітей в фізичному плані,тим більше виховати їх з високими морально-етичними якостями. Ще Катерина II сказала:”П’яним народом управляти легко”. Мільйони українців зачинають дітей в алкогольному та наркотичному сп’янінні , тому і народжуються діти з психічними та фізичними вадами. Споєну молодь політичні партії та влада привчають до політичної проституції,пропонуючи підтримувати їх на мітингах ,розраховуючись пивом та грошима. Ось так пияцтво насаджується зверху,а не виникає в народі.

У нас склалась катастрофічна демографічна ситуація-за роки незалежності населення скоротилось на 7млн., якщо не більше. Аборти- ще одна із видів зброї,яка знищує ненароджених українців. За роки незалежності в Україні зроблено майже 30 млн. абортів, кожна 4-та сім’я бездітна, матері відмовляються від новонароджених дітей – і все через втрачений інстинкт материнства, якому передує втрата інстинкту самозбереження. Спочатку за допомогою алкоголю, наркотиків влада вбиває ідею, мрію, творчість, любов, потім знищується і сама людина.

Екологічна катастрофа з людським розумом та світоглядом – ось на що потрібно звернути увагу. Влада приховує істині дані про алкогольний та наркотичний геноцид. Дуже цікава у нас статистика. В кожній області України числиться від 25 до 40 тис. алкоголіків, але жодний з них не помирає від алкоголізму, це зроблено для того щоб рідні померлого не подали в суд на причетних до вбивства алкоголем, як психотропною зброєю. Алкоголіки та наромани – це жертви неоголошеної війни, але вони не мають відзнак і пільг, а мають тільки комплекс неповноцінності. Їх хоронять без солдатських почестей , нагород і слави. Діти та внуки соромляться розповідати про досягнення своїх батьків,і все своє життя будуть відмиватися від родового бруду хворобами,зламаними долями та нещастями.

Золоті медалі,які ми бачимо на пляшках з алкоголем присвоєні не за якість а за перемогою над людським розумом,бо формула спиртного одна С2Н5ОН.Чим більше медалей-тим більше українців споєно.

лікар Бабій Віктор Валентинович,
Газета «Пантелеймон цілитель»2011 рік

МО МГПО “Козацтво України”

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.