Авторські статтіНовини

Алергію на арахіс може ліквідувати спеціальний пластир

Існуючу у багатьох людей проблему, пов’язану з алергією на арахіс, можна усунути, застосовуючи спеціальний пластир, який винайшли вчені. При цьому наголошується, він простий у використанні і абсолютно нешкідливий для організму.

Принцип дії винаходу досить простий. Пластир містить у собі незначну кількість білка, який є в арахісі. При наклеюванні, білок в малих дозах починає через шкіру надходити в організм. Подібний метод дозволить зцілити багатьох з тих, організм яких болісно реагує на даний продукт.

Для визначення реальної дієвості застосування нового пластиру, вчені випробували його на 74 людях, що мають алергію на арахіс, розбивши їх на три групи. Учасникам першої наклеїли пластир з підвищеною дозою білка в 250 мкг. Ті, хто перебував у другій, отримали меншу дозу – 100 мкг. У третій групі наклеєний пластир білка взагалі не містив. При цьому учасники досліду не знали, який саме пластир вони мають.

Для отримання достовірних результатів лікарі щодня приклеювали учасникам по два пластири. Один на руку, другий між лопатками. Перед початком експерименту кожен, хто в ньому брав участь, визначив кількість їжі з вмістом арахісу, яку він може безболісно прийняти.

Після закінчення року були проведені нові виміри. Виявилося, учасники другої групи вже змогли без алергічних реакцій організму приймати арахісу в 10 разів більше. А половина з тих, хто брав підвищену дозу білка, майже повністю вилікувалися від недуги.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України