Авторські статтіТехно

Alcatel Orange Clif буде працювати на базі Firefox OS

У той час, як BlackBerry і Windows Phone починають здавати свої позиції, про себе заявила нова операційна система – Firefox OS. За оцінками експертів, якщо гравець ринку розробить грамотну стратегію розвитку, то цілком зможе скласти гідну конкуренцію таким гігантам мобільної індустрії, як Apple і Android.

Як заявили представники компанії, Mozilla має намір розширити свій ринок і розглянути в якості партнерів такі країни, як США, Японія, Іспанія і Південна Корея. Правда, смартфон з новою операційною системою з’явиться у перелічених країнах тільки в наступному році. Про причини такої затримки в даний момент не повідомляється. Поки точно можна говорити про оптимістичний настрій компанії, так як, на думку Mozilla, вихід на такі ринки дасть потужний поштовх до розвитку компанії і збільшить споживчий попит на Firefox OS.

Модель, на якій буде встановлена дана операційна система Alcatel Orange Klif. Смартфон був представлений на міжнародній виставці Mobile World Congress 2015 в Барселоні. Компанії Orange і Mozilla об’єднали свої зусилля у створенні нового, недорогого і, при цьому, зовні, цілком привабливого гаджета. Ті, хто в плані характеристик і функцій, не дуже вимогливі до телефону, оцінять цю модель. Розмір екрану складає 3,5 дюйма, процесор 2 ядра, оперативна пам’ять – 256 Мб, вбудована – 512 Мб. Телефон обладнаний камерою на 2 Мп з LED-спалахом. Так само є FM-приймач.

Очікується, що вартість апарату буде становити 40 доларів, що робить його сьогодні найдешевшим на ринку смартфонів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України