Здоров'я

Акустична імпедансометрія

Щоб оцінити, в якому стані знаходяться структури середнього вуха, використовується такий метод діагностування як акустична імпедансометрія. За допомогою даного тестування можна вивчити функції та роботу слухової труби, що дозволить підібрати найбільш ефективний метод лікування. Імпедансометрія буває декількох видів і можна говорити про динамічну або статичну методику. Під час статичного тестування слухові органи досліджуються під тиском, тоді як динамічний метод передбачає зміну рівня тиску. Другий вид дослідження передбачає наявність більш складного обладнання, але дозволяє отримати розгорнуту інформацію про стан слуху пацієнта.

Акустичне обстеження також може бути класифіковане за іншим критерієм, в цьому випадку також йдеться про два види досліджень. Тимпанометрія передбачає вивчення реакції барабанних перетинок і слухових кісточок на різні звукові ситуації. Такий метод добре підходить для дослідження патології середнього вуха.

Акустична рефлексометрия – це ще більш рідкісний вид діагностування, більшою мірою він використовується для вивчення стану внутрішньої частини слухового органу. Тестування допомагає визначити поріг акустичного рефлексу, або, кажучи більш звичною мовою, фактичний рівень слуху пацієнта.

Показання та протипоказання до імпедансометрії

Результати дослідження можуть бути використані як показання для висічення аденоїдів, в тому числі й у дітей. Діагностика в більшості випадків необхідна людям, що страждають хронічним аденоїдитом. Отити в області середнього вуха можуть розвиватися без симптомів, тому якщо вчасно не зайнятися лікуванням недуги, можуть спостерігатися ускладнення. Даний метод дослідження проводиться у нашому львівському Центрі слуху досвідченими фахівцями. Діагностування допомагає виявити ступінь рухливості барабанної перетинки і вушних кісточок. У слуховому проході створюється штучний перепад тиску, щоб оцінити реакцію слухового органу на різні дії. Показанням до проведення процедури може послужити первинна перевірка прохідності зовнішнього вушного проходу, також процедура може бути призначена лише у разі, якщо барабанна перетинка ціла.

Акустична імпедансометрія – це нескладна й швидка процедура. Пацієнт не буде відчувати під час тестування больових відчуттів, а на діагностику піде не більше 10 хвилин. У даного обстеження є свої протипоказання. При атрезії слухового проходу даний вид діагностування протипоказаний. У цьому випадку дослідження буде марним і неінформативним.

У нашому центрі слухопротезування ми проводимо не тільки діагностику слухових органів, також ми надаємо будь-яку допомогу в області підбору і налаштування слухових апаратів. Наші фахівці дадуть відповідь на будь-які питання, нададуть кожному пацієнту розгорнуту консультацію. Ми зробимо все, щоб повернути кожного пацієнта в світ звуків, де він зможе знову стати повноправним членом суспільства і насолоджуватися усіма радощами життя. Наша клініка знаходиться за адресою: місто Львів, вул. Городоцька, 44, 1-й поверх.

Попередньо можна записатися на консультацію і прийом на сайті або зателефонувавши нам по одному з наступних телефонів:

(032) 253 69 65

(050) 433 37 57

(067) 670 87 47

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України