Новини

Акрилові ванни Ravak: особливості та переваги сантехніки

Якісна сантехніка впливає на комфорт всіх членів родини. Акрилова ванна Равак від всесвітньо відомого чеського виробника поєднує в собі кілька фундаментальних якостей: ергономіку, зручність, стильний дизайн. Під час виробництва використовуються передові технології, що дозволяє створювати надійну та довговічну продукцію.

Основні властивості акрилових ван

Торгова марка Равак для створення виготовлення використовує литий акрил. Матеріал надає готовому виробу багатьох позитивних властивостей. В першу чергу — це надійність та довговічність. Литий акрил тривалий час зберігає білосніжний колір. Матеріал має однорідну структуру, тому що його виготовляють з цільних листів сировини. Технологія виробництва дозволяє отримувати сантехніку, стійку до розтріскування.

До позитивних властивостей сировини належить і те, що ванна Ravak довгий час зберігає воду теплою (на відміну від інших матеріалів). Акрил добре поглинає звуки потоку води. Тому ванні процедури не будуть турбувати інших членів родини. З тривалим часом експлуатації ванної на поверхні можуть з’являтися потертості чи дрібні подряпини. Проте продукція Равак піддається ремонту.

Доволі часто господині стикаються з проблемою: відчистити поверхню сантехніки стає складно через її делікатність та вибагливість покриття. У власників акрилових ван така складність відпадає. На гладенькому полімері не затримуються бруд та мильна піна. Для чищення достатньо використовувати гелеві миючі засоби та м’яку губку.

Ванну якої форми можна придбати

Акриловий полімер чудово піддається обробці, тому дозволяє виготовляти сантехніку різної форми та втілювати найсміливіші дизайнерські задумки. Найпоширеніші форми ванних від виробника:

  • прямокутні: класичні моделі, які можна розмістити у ванних кімнатах різної площі;
  • автономні: такий вид сантехніки підходить для встановлення у великих кімнатах, окремо стоячі ванни надають особливого шарму інтер’єру санвузла;
  • кутові: зазвичай такий тип ванних монтують у невеликих приміщеннях, щоб зекономити площу;
  • асиметричні: оригінальні ексклюзивні ванни для оригінальних інтер’єрів, можуть встановлюватися у великих та малих приміщеннях.

Кожен тип ванної виготовляється у різних розмірах, щоб споживачі могли підібрати сантехніку до різнноманітних типів санвузлів. Встановлення акрилової ванни дозволить на багато років забути про заміну сантехніки. Продукція Равак невибаглива у догляді. Щоб отримати оригінальну якісну ванну, потрібно купувати товари у прямого постачальника бренду.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України