Авторські статті

У разі ДТП, незалежно від винної сторони, власник євробляхи не отримає ні копійки компенсації

Мало хто знав, що всі «євробляхи» застраховані. Якщо український автомобіліст потрапив в ДТП з «євробляхою» і винен водій «євробляхи», страхова тієї сторони компенсує ремонт на суму страхівки. Найцікавіше: якщо ви потрапляєте в ДТП винні ви, страхова не буде компенсувати нічого власнику машини на іноземних номерах, бо для компенсації необхідно підтвердження власника авто, а за весь час такого не було жодного разу. Про це у своєму блозі пише український блогер Кім Ахеджаков.

Він зазначає, що звідси висновки: якщо ви сіли в «євробляху», наприклад, таксі, потрапили в ДТП і отримали травму, ніякої компенсації від страхової не буде. Навіть, якщо винна інша сторона страхова нічого не компенсує. По суті, ви поза законом. Блогер радить оминати такі машини стороною. Якщо ви потрапили в ДТП з «євробляхоюй» і ви винні, максимум, що ви можете зробити для її власника – це заплатити штраф 600 грн не поліції, а власнику авто, в іншому випадку він цього не отримає. В даній ситуації «євробляхи» поза законом.

За словами Кіма Ахеджакова, саме цікаво, якщо ви хочете купити «євробляху» – увімкніть мізки і не робіть цього. Якщо ви власник «євробляхи» – позбавтеся від неї, поки охочих не бракує. Пройдуть вибори і будь-який президент вирішить цю проблему і явно не на користь власників «євроблях».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України