Авторські статті

Ахеджаков: даремно відмовилися від телемосту, потрібно було проводити, тільки з грузинським ведучим з «Руставі 2» в українській студії

Про проведення телемосту Росія-Україна за участю телеканалів «Росія 1» і «News One» не протрималася і добу. Активна громадськість в Україні висловила свій протест, після чого телеканалу «News One» нічого не залишалося, крім як «поховати» телепроект або відкласти його до більш сприятливих часів.

Блогер Кім Ахеджаков вважає неправильним, що від телепроекту відмовилися, його потрібно було б підтримати, тільки внести невеликі корективи. Можна тільки уявити собі, як починається довгоочікувана передача, включаються студії, відбувається з’єднання, всі напружені, рейтинги «Росія 1» і «News One» зашкалюють. Перші хвилини: ведучі вітаються і тут камери переключаються на грузинського ведучого «Руставі 2». Того самого, який днями Путіна обматюкав. І той починає вішати в своєму стилі. Тільки в три рази швидше, до того, як у нього тільки 20 секунд буде, поки «Росія 1» не відключиться.

На думку блогера, ефір вийшов би дуже яскравий і по темі – «треба поговорити». Так народ справді сказав те, що думає, а не те, що продумали пиартехнологи.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

16 − ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.