Здоров'я

Африка: 9 смертей від Еболи, нова хвороба у Танзанії забрала 15-ро – супроводжується високою температурою та кривавим блювотинням

Біда на Африканському континенті

У вівторок , 9 лютого 2021 року у цій рубриці, я написав про випадок захворювання на Еболу в ДР Конго. Там захворіла жінка в провінції Північне Ківу.

Про це повідомив Назар Приходько – аналітик OPAD – Центр зовнішньополітичних досліджень, який спеціалізується на Африці

Станом на зараз, 14 лютого 2021 там зафіксовано вже 5 СМЕРТЕЙ, а не випадків захворювання.

Враховуючи, що в ДР Конго вже бозна скільки часу йде громадянська війна у форматі «всі проти всіх» – ситуація може легко вийти з-під контролю. Та це не все.

Слідом за ДР Конго, про 4 смерті від Еболи повідомили в Ґвінеї, всі – у префектурі Нзерекоре. Ба більше: через невстановлену точно кількість захворювань, влада Ґвінеї оголосила ЕПІДЕМІЮ Еболи в країні. Та і це не все: Випадки захворювання фіксуються також в Малі та ЦАР.

Як аналітик OPAD – Центр зовнішньополітичних досліджень, який спеціалізується на Африці, скажу: а оце ЗОВСІМ погано.

Мої постійні читачі знають, що в Малі вже дев‘ять років йде страшна громадянська війна, з часу повалення Президента Амаду Тумані Туре.

Малі зараз – бастіон світового джихадизму, який тримає в страху не тільки цю країну, а й весь регіон Сахель: (Мавританія, Малі, Буркіна-Фасо, Нігер та Чад), там все дуже-дуже погано, ще й Ебола тепер… А ЦАР…

Одна з найбідніших країн світу, де теж йде громадянська війна, де до армії офіційно призивають дітей від ВОСЬМИ років, де влада підтримується Москвою заради викачки ресурсів. Ще й Ебола.

Та і це не все: тоді ж, 9 лютого 2021, я написав про невідому хворобу у Танзанії, основними симптомами якої є висока температура та кривава блювота. Так от: там вже 15 загиблих.

Ця ж хвороба раніше вразила Сенеґал, про що я теж писав.

Окрім того, в Ефіопії лютує лихоманка Денґе – вже понад 300 хворих.

Біда, одним словом.

Ну а повертаючись до ДР Конго, слід пам‘ятати: там наш, Український миротворчий контингент. Наші Хлопці. Про них потрібно подбати.

 

#І_про_Африку

Ну що ж, Друзі… Біда на Африканському континенті…

У вівторок, 9.02.2021, у цій рубриці, я написав…

Опубліковано Назаром Приходьком Неділя, 14 лютого 2021 р.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України