7 заповідей українського іммігранта

Опинившись в чужій країні, часом українці не знають як і з чого почати будувати нове життя. Спершу, радять бувалі мігранти, потрібно запам’ятати собі, що ти – обличчя України в іноземній країні. А тому варто дотримуватися кількох правил.

1. Адаптуйся до нової культури, але пам’ятай, що ти українець.

Попередні покоління іммігрантів вже подбали про те, щоб в Америці ти міг дотримуватися українських звичаїв та традицій. Вони побудували церкви, школи, музеї, осередки, де можна святкувати українські свята, ходити на танці, навчати дітей, підтримувати зв’язки з українцями та розмовляти рідною мовою.  Це створювалося десятками років і передавалося від однієї хвилі імміграції до іншої. Не розірви цього ланцюга.

2. Пам’ятай, що в деяких ситуаціях ти є обличчям України.

Дуже часто для людей, які живуть в Америці, ти будеш уособленням усіх українців. По твоїй поведінці, поглядах, професійності можуть сформувати уявлення про весь український народ. На тобі лежить відповідальність за  сприйняття усіх українців в Америці.

3. Поважай традиції та закони країни, в якій живеш.

Будь відкритим до різних культур, позбуться стереотипів про різні національності, раси. Толератність – це те, що потрібно прийняти в цій країні.

4. Якомога більше розповідай іншим про свою країну.

Жива людина – це найдостовірніше джерело інформації. Якщо ти з любов’ю будеш розповідати про свій рідний край, то й твій співрозмовник закохається в нього.

5. Допомагай такому ж іммігранту, як ти.

Ніколи не забувай, як ти почувався одразу після приїзду і якою важливою була підтримка інших людей. Ділися інформацією, давай поради, підтримуй своїх співвітчизників усіма можливими способами.

6. Постійно розвивайся.

У новій країні тобі доведеться навчитися багатьом новим речам. Крім елементарних необхідних для щоденного життя навичок, удосконалюй мову, здобувай нову освіту чи пройди перекваліфікацію, подорожуй і користуйся всіма благами прогресу.

7. Підтримуй зв’язки з Україною.

Якщо в тебе є можливість часто їздити літати в Україну – роби це! Не втрачай зв’язків з родичами, друзями. Підтримуй ініціативи та благодійні проекти в Україні. І не зазнавайся – ти всього один з мільонів українських емігрантів.

І на завершення. Цей текст має рекомендаційний характер. Не ставтеся до нього занадто серйозно, але й не нехтуйте ним. Добрі поради ще нікому не зашкодили.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh