Авторські статті

Аби встановити справжнє народовладдя на сході країни, необхідно очистити Донбас від путінських агентів і диверсантів

23 квітня 2014 року кандидат на пост Президента України, лідер Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок провів зустрічі з жителями Рівненщини, зокрема у смт. Рокитне та місті Дубровиця. Також сьогодні заплановано зустріч із громадою Кузнєцовська. Лідер націоналістів представив свою виборчу програму, обговорив з українцями поточну ситуацію в державі та відповів на запитання.

Обговорюючи з громадянами ситуацію на сході України, Олег Тягнибок наголосив: аби зупинити сепаратистські шабаші, необхідно нарешті завершити антитерористичну операцію, а не обмежуватися заявами у ЗМІ.

“Вимагаємо завершити антитерористичну операцію. Зараз усе українське суспільство очікує реальних дій з відновлення конституційного ладу, захисту безпеки і прав громадян, а не порожніх повідомлень та обіцянок у ЗМІ”, – заявив лідер “Свободи”.

Очільник націоналістів також зазначив, що для того, аби встановити справжнє народовладдя в східних регіонах країни, необхідно очистити Донбас від путінських агентів і диверсантів, посібників колишнього антинародного режиму Януковича та кримінальних угрупувань, які розпалюють сепаратизм.

“Свобода” підтримує прагнення громадян, зокрема і в східних регіонах, щодо б’юджетної децентралізації, зміцнення місцевого самоврядування та посилення підзвітности чиновників громадянам. Але усі ці реформи неможливі, поки в наших містах орудують озброєні терористи, які чинять беззаконня і порушують права мирних людей.

Шість днів, які минули після підписання Женевської угоди, показали, що Росія не збирається робити і найменшого кроку на виконання міжнародних домовленостей. Навпаки, зросла кількість озброєних путінських диверсантів, відбулися нові захоплення приміщень органів влади, застосовується насильство щодо мирних громадян, відбуваються переслідування за політичними та національними ознаками. Викрадають і допитують журналістів, звіряче катують та вбивають людей. Держава, застосовуючи для цього усі політичні та силові засоби, повинна забезпечити виконання Женевської угоди в питанні деескалації конфлікту”, – наголосив Олег Тягнибок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України