Політика

Абсурд і безвідповідальність: Богдан і Баканов вирішили проігнорувати термінову нараду у Зеленського

Офіс президента відрапортував про те, що глава держави Володимир Зеленський відразу ж по поверненню з Оману зібрав членів уряду, силовиків, всю свою команду для оперативного наради щодо подальших кроків з розслідування трагедії з літаком МАУ та допомоги родинам загиблих. Про це у своєму блозі пише журналіст і блогер Юрій Бутусов.

Він зазначає, все б і нічого, якби не пару моментів. Перший: президент лише через 18 годин після події в Тегерані зумів нарешті дістатися до Києва з Омана. Другий момент: в той час, як у президента все-таки вийшло відкласти свої важливі справи і повернутися в столицю для реагування на страшну трагедію, члени його команди вирішили наплювати на це і продовжити займатися своїми справами. Зокрема, на оперативній нараді в Офісі президента, як видно по фото, не було керівника комітету з розвідки при президентові України Андрея Богдана, який також займає посаду голови президентської канцелярії. Не було в цю ніч на Банковій соратника президента, голови СБУ Івана Баканова.
Абсурд и безответственность: Богдан и Баканов решили проигнорировать срочное совещание у Зеленского
Юрій Бутусов зазначає, в силу того, що Богдан і Баканов займають такі важливі посади без них нерозумно взагалі проводити такі наради, та ще й приймати важливі рішення. За словами журналіста, відразу після того, як російські спецслужби познущались над українськими президентом, надіславши інформацію про місці його перебування в Омані проросійським ЗМІ в Україні члени команди Володимира Зеленського повинні бути, як мінімум, обережними, щоб не потрапляти, як президент, об єктиви російських спецслужб, але, як виявилося, безвідповідальність наближених до Зеленського не знає кордонів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України