Авторські статтіВійна РФ проти України

А.Парубій відвідав Міжнародний центр миротворчості та безпеки Академії сухопутних військ. Фото

   Під час брифінгу Перший заступник Голови Верховної Ради України ознайомився із структурою та можливостями МЦМБ, а також із питаннями, які відпрацьовують військовослужбовці Національної гвардії України під час українсько-американського навчання «Фіарлес Гардіан — 2015».

Разом із начальником Академії сухопутних військ генерал-лейтенантом Павлом Ткачуком Андрій Парубій відвідав заняття із тактики та медичної підготовки, а також поспілкувався із гвардійцями. У розмові він подякував їм за сумлінне виконання бойових завдань у зоні проведення АТО, а також подарував хлопцям тактичні рюкзаки та спортивні костюми.

Відвідавши Центральне містечко, Перший заступник Голови Верховної Ради України зустрівся також із представниками збройних сил Канади, які з вересня цього року розпочнуть навчання військовослужбовців Збройних Сил України. В особі канадських військових він подякував усьому народу цієї країни за підтримку та надання необхідної допомоги для вітчизняного війська.

Окрім цього, Андрій Парубій ознайомився із умовами організації побуту вояків та спробував їхній раціон харчування у їдальні.

— Сьогодні я можу стверджувати, що і бійці США, і канадські військовослужбовці надзвичайно задоволені тими умовами, які створила українська сторона, а також рівнем підготовки наших бійців, — поділився враженнями від відвідування МЦМБ Андрій Парубій. — Наші іноземні колеги, як вони говорять, не лише вчать наших вояків, але й багато чому вчаться від них.

— На Академію покладено надзвичайно відповідальне завдання із забезпечення проведення міжнародних навчань «Фіарлес Гардіан — 2015», — розповів начальник Академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук. — Але це далеко не всі завдання, які виконує навчальний заклад. Адже буквально за місяць ми не лише забезпечуватимемо проведення навчань «Репід Трайдент — 2015», але й наші військовослужбовці братимуть у них активну участь.

Під час перебування на МЦМБ Перший заступник Голови Верховної Ради України відвідав також заняття, які нині тривають для військовослужбовців, мобілізованих до лав Збройних Сил України. Зокрема, Андрій Парубій побачив, як організована підготовка на ділянках військового стрільбища та полях родів військ, а також сам виконав вправи стрільб із снайперської гвинтівки Драгунова.

Міністерство оборони України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.