Авторські статті

В Казахстані чиновник пояснив, чому важливо володіти і користуватися державною мовою. Відео

Державний і політичний діяч Казахстану,  доктор економічних наук Бердибек Сапарбаєв поставив на місце російськомовну жінку, яка заявила, що не розуміє казахської мови.

Інцидент стався на одній із робочих зустрічей політика. Його промову на казахській почали переводити на російську, на що він здивовано заявив, що цього робити не потрібно.

“Ну і що, що ви казахської не знаєте? Державна мова? Казахська мова державна, російська мова – мова міжнаціонального спілкування. Тому треба намагатися, щоб державну мову знати”, – сказавши Сапарбаев.

Він розповів, як відвідував місцеву школу і там вчитель з США, який 5 років працює в Казахстані майже досконало володіє казахською мовою. На питання, як він це зробив, американець відповів, що живе в цій країні і повинен знати державну мову Казахстану.

“Коли наші громадяни живуть в Китаї вони ж китайську мову знають…коли живуть у США, говорять англійською мовою. Потрібно поважати ту країну, де ти живеш, де ти працюєш. Дотримуватися законів цієї країни, говорити…”, – резюмував Сапарбаєв.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. Молодець це відповідь для всіх хто не поважає мову країни в якій живе особливо росіян

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

3 + five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.