А хто такі ці поліцейські? Бандити!

А хто такі ці поліцейські? – Запитала Селедочка. – Бандити! – З роздратуванням сказав Колосок.

– Чесне слово, бандити! По-справжньому, обов’язок поліцейських – захищати населення від грабіжників, насправді ж вони захищають лише багатіїв. А багатії-то і є справжні грабіжники. Тільки грабують вони нас, прикриваючись законами, які самі придумують. А яка, скажіть, різниця, за законом мене пограбують або не за законом? Та мені все одно! – Тут у вас якось чудно! – Сказав Винтик.

– Навіщо ж ви слухаєте поліцейських і ще цих … як ви їх називаєте, багатіїв? – Спробуй тут не послухай, коли в їх руках все: і земля, і фабрики, і гроші, і до того ж зброя »-Колосок зажурився. – Тепер ось з’явлюся додому, – сказав він, – а поліцейські схоплять мене і посадять в кутузку. І насіння відберуть. Це ясно! Багатії не допустять, щоб хтось садив гігантські рослини. Не судилося, видно, нам позбутися злиднів! ”

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh