Авторські статті

А хто такі ці поліцейські? Бандити!

А хто такі ці поліцейські? – Запитала Селедочка. – Бандити! – З роздратуванням сказав Колосок.

– Чесне слово, бандити! По-справжньому, обов’язок поліцейських – захищати населення від грабіжників, насправді ж вони захищають лише багатіїв. А багатії-то і є справжні грабіжники. Тільки грабують вони нас, прикриваючись законами, які самі придумують. А яка, скажіть, різниця, за законом мене пограбують або не за законом? Та мені все одно! – Тут у вас якось чудно! – Сказав Винтик.

– Навіщо ж ви слухаєте поліцейських і ще цих … як ви їх називаєте, багатіїв? – Спробуй тут не послухай, коли в їх руках все: і земля, і фабрики, і гроші, і до того ж зброя »-Колосок зажурився. – Тепер ось з’явлюся додому, – сказав він, – а поліцейські схоплять мене і посадять в кутузку. І насіння відберуть. Це ясно! Багатії не допустять, щоб хтось садив гігантські рослини. Не судилося, видно, нам позбутися злиднів! ”

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України