Авторські статтіЗдоров'я

Більшість працездатного населення страждає від шийного остеохондрозу. Відео вправ

Мало хто повірить в те, що шийний остеохондроз може бути набагато небезпечнішим онкологічних захворювань. Але тим не менше це так! Численні пацієнти лікаря-реабілітолога Олександра Шишоніна стверджують, що краще правильно крутити шиєю, ніж все життя страждати від гіпертонії і боятися раптового настання інфаркту або інсульту.

Вправи при шийному остеохондрозі

Шишонин переконаний, що саме шийний остеохондроз стає першопричиною гіпертонії, і лише в 5 % випадків хвороба є наслідком пухлин надниркових залоз, щитовидної залози і патології нирок. Лікар доводити тісний зв’язок остеохондрозу і підвищеного тиску…

Справа в тому, що з віком шийні хребці мають властивість зміщуватися і перетискати судини, які живлять головний мозок. Внаслідок цього останній отримує надзвичайно мало кисню і віддає команду серцю перекачувати кров з більшою частотою.

Якщо у людини слабке серце, мозок бере під контроль судини і капіляри, наказуючи їм стискатися що є сечі. У разі якщо і капіляри ослаблені, мозок навантажує нирки, забороняючи їм відводити воду з організму. Все для того, щоб підтримати тиск всередині системи.

Внаслідок такої перебудови змінюється склад крові і збільшується кількість цукру, адже мозку необхідно посилене харчування! А коли резерви вичерпуються, настає інсульт. Але таких наслідків можна уникнути, якщо вчасно прибрати затискач артерій шийними хребцями.

Причиною затиску судин, як не дивно, часто стає нервове потрясіння. Виникає спазм м язів шийного і грудного відділів. З-за цього порушується циркуляція крові і робота міжхребцевих дисків — хребці стають нестабільними і стискають судини.

Найчастіше головним винуватцем усіх бід стає перший хребець — атлант. Саме на нього припадає максимальні навантаження. Щоб допомогти своїм пацієнтам позбутися остеохондрозу, доктор Шишонін розробив методику особливих вправ під назвою «шийно-церебральна терапія».

При необхідності її слід доповнити спеціальною дієтою або тренуваннями з допомогою реабілітаційних приладів. Вправи можна виконувати вдома, але, якщо через місяць не відбудеться істотного полегшення, варто звернути за допомогою до лікаря. Можливо, у твоєму випадку хребець або посудину розташований нетиповим чином

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України