Більшість працездатного населення страждає від шийного остеохондрозу. Відео вправ

Мало хто повірить в те, що шийний остеохондроз може бути набагато небезпечнішим онкологічних захворювань. Але тим не менше це так! Численні пацієнти лікаря-реабілітолога Олександра Шишоніна стверджують, що краще правильно крутити шиєю, ніж все життя страждати від гіпертонії і боятися раптового настання інфаркту або інсульту.

Вправи при шийному остеохондрозі

Шишонин переконаний, що саме шийний остеохондроз стає першопричиною гіпертонії, і лише в 5 % випадків хвороба є наслідком пухлин надниркових залоз, щитовидної залози і патології нирок. Лікар доводити тісний зв’язок остеохондрозу і підвищеного тиску…

Справа в тому, що з віком шийні хребці мають властивість зміщуватися і перетискати судини, які живлять головний мозок. Внаслідок цього останній отримує надзвичайно мало кисню і віддає команду серцю перекачувати кров з більшою частотою.

Якщо у людини слабке серце, мозок бере під контроль судини і капіляри, наказуючи їм стискатися що є сечі. У разі якщо і капіляри ослаблені, мозок навантажує нирки, забороняючи їм відводити воду з організму. Все для того, щоб підтримати тиск всередині системи.

Внаслідок такої перебудови змінюється склад крові і збільшується кількість цукру, адже мозку необхідно посилене харчування! А коли резерви вичерпуються, настає інсульт. Але таких наслідків можна уникнути, якщо вчасно прибрати затискач артерій шийними хребцями.

Причиною затиску судин, як не дивно, часто стає нервове потрясіння. Виникає спазм м язів шийного і грудного відділів. З-за цього порушується циркуляція крові і робота міжхребцевих дисків — хребці стають нестабільними і стискають судини.

Найчастіше головним винуватцем усіх бід стає перший хребець — атлант. Саме на нього припадає максимальні навантаження. Щоб допомогти своїм пацієнтам позбутися остеохондрозу, доктор Шишонін розробив методику особливих вправ під назвою «шийно-церебральна терапія».

При необхідності її слід доповнити спеціальною дієтою або тренуваннями з допомогою реабілітаційних приладів. Вправи можна виконувати вдома, але, якщо через місяць не відбудеться істотного полегшення, варто звернути за допомогою до лікаря. Можливо, у твоєму випадку хребець або посудину розташований нетиповим чином

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh