Авторські статтіДіаспора

90 процентів чехів назвали себе щасливими – це рекорд

90 % чехів відчувають себе дуже щасливими або цілком щасливими, і це рекордний показник за весь час опитувань, що проводяться Факультетом соціальних досліджень Університету Масарика в Брно.

Результати дослідження, проведеного в 2017 р., опубліковані агентством ЧТК.

Якщо в 1991 р. дуже щасливими назвали собі 7 % чехів, то в 2017 р. цей показник досяг 18 %.

Найбільше щасливою молоді проживає в Моравії.

Крім того, якщо у Празі дуже щасливими назвали себе 14 % респондентів різного віку, то в Моравії показник у два рази вище.

Другою темою опитування стала характеристика власного життя. Найбільше задоволена своїм життям празька молодь (80 %). У категорії «літні люди» знову перемогла Моравія.

Як вже повідомляв «Празький Експрес», Чехія посіла 21 місце в актуальному індексі щастя World Happiness Report, який складається експертами ООН.

Рік тому Чехія опинилася на 23 місці, а в позаминулому році — на 27-му.

Рейтинг складається на основі 14 факторів, серед яких добробут, освіта, сімейні відносини, забезпечення харчуванням і житлом, безпека, релігійна свобода, ставлення до мігрантів, стан справ у політиці та економіці, тривалість життя, рівень соціального забезпечення.

Чехія обійшла в рейтингу щастя всі посткомуністичні країни. Словаччина посіла 39 місце, Польща — 42. Також Чехія опинилася попереду таких держав, як Франція (23) і Італія (47).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.