9 травня – день перемоги чи жалоби?

На жаль, є ще багато українців, які досі вважають 9 травня днем перемоги. Радіти можуть інші країни, проте не Україна, адже ми залишилися з тією самою диявольською системою влади, яка до середини 50-их років винищувала всіх борців за волю України. Українців завжди використовувала радянська влада як дешевий матеріал, для виключно своїх цілей. До повалення фашистського режиму причетні 6 млн. українців, які постраждали від людоненависницьких тоталітарних режимів, тому варто задуматись, чи є це день перемоги для України? А чи не день жалоби? 

Ми аж ніяк не виступаємо проти ветеранів, цінуємо кожне життя, яке було віддане на благо України, кладемо квіти на могили і молимося за них. Проте цей розмах, з яким влаштовує влада святкування, здається не зовсім доречним – всі ці паради, п”янки, гулянки, для чого? 
Чому ми святкуємо тоді, коли варто плакати? 
Українцю, у нас є своє свято – 14 жовтня, День українського козацтва. 

Слава Україні!

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

One comment

  1. українець

    Щороку, скільки пам”ятаю, 9 травня влаштовувалися, окрім парадів, бучні застілля. Скільки грошей списувалося на ті яства і наїдки, скільки за тими столами сиділо моложавих генералів і полковників та всіляких чиновників! А торік в Одесі, коли один дідусь, справжній фронтовик, який воював, – захотів теж сісти й посидіти за таким столом – його не пустили! На вас, сказали, “не рассчитано”. У моєму маленькому містечку, де я мешкаю, є двоє справжніх фронтовиків, що воювали. Тільки двоє! Та при тім існує досить чисельна ветеранська організація, членами якої є навіть люди, що народилися вже після війни! Якось один фронтовик, офіцер, людина похилого віку, з яким я часто зустрічався і спілкувався, бо він мав патріотичні переконання, скаржився мені: 9 травня, каже, влаштовують виїзне зібрання ветеранів для святкування, в військових наметах, з солдатською кашею і “фронтовими ста грамами”. Мені каже, за вісімдесят, куди я поїду в такий холод і для чого? Чи мені, каже, зараз до горілки?
    Ось гірка правда про ті “урочисті заходи”. Той ветеран два роки як помер, а слова його мені й досі болять.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh