Життя

9 способів висловити свою любов без слів

Якщо ви не чуєте від свого партнера зізнань у любові, це зовсім не означає, що він вас не любити.

Коли любов всього вашого життя відповідає вам взаємністю — відчуття непередавані. Ви відчуваєте тепло і впевнені в тому, що вас цінують і це відчуття ні з чим не порівняти. Ві відчутті себе щасливим і натхненним. Однак, якщо ви завжди будете чекати від свого партнера слів підтвердження його любові — ві можете розчаруватися, якщо він не буде говорити їх часто. У вас може з’явитися відчуття, що вас не цінують і як результат — у вас почнуть з’єднання являтися страхи і невпевненість у ваших стосунках, а подібне нікому не йде на користь.

Памятайте одну річ: не кожна людина буде постійно виражати словами своє кохання до вас. Вся справа у відмінностях у характері і вихованні. Якщо ви помітили, що у ваших стосунках не вистачає романтики, краще всього буде поговорити про це з вашим партнером. Розкажіть йому про свої страхи і невпевненості.

Якщо ж ви соромитеся це зробити — не проблема. Ви не хочете змушувати свого партнера визнаватися вам в любові і вас можна зрозуміти — вам не хочеться здатися залежним від цих слів. Так як же діяти в цьому разі?

Як стати більш привабливим для оточуючих – у нашій статті

Не переживайте. Якщо ви не чуєте від свого партнера зізнань у любові, це зовсім не означає, що він вас не любити. Слова — лише один з численних способів виразити свою любов. Постарайтеся уважніше придивитися до ваших стосунків та звернути увагу на дрібні деталі. Якщо ваш партнер не зізнається вам у коханні, зверніть увагу на наступні ознаки, які можуть розповісти вам про його почуття.

1. Ваш партнер не боїться говорити про вашому спільному майбутньому

Якщо ваш партнер готовий говорити про майбутнє — значить, він бачить вас разом і хоче бути з вами. Тут все просто: якщо б він вас не любив, він би не став будувати з вами плани на майбутнє.

2. Він не боїться показати вам свою слабкість

Людина готова показати свою слабку сторону далеко не всім. Більшість з нас тримає захист, щоб захиститися від болю і страждань. Однак, ситуація кардинально змінюється, коли людина закохується, адже тоді він постає слабким і вразливому перед своїм обранцем чи обраницею.

Прочитайте про П’ять видів наших чоловіків

3. Він щасливий, коли бачить вас

Люди, яких ми любимо, приносять нам радість. Якщо ваш партнер завжди щасливий і радій, коли ви поруч з ним — це хороший знак, адже найімовірніше він вас любити.

4. Він проявляє інтерес до вашого життя, навіть самим незначним її деталей

Якщо ваш партнер постійно намагається дізнатися вас краще — у нього є почуття до вас. Якщо йому цікаво як у вас справи або як пройшов ваш день, значить він вас любити.

5. Він готовий приділяти вам багато часу

Чоловік готовий присвятити свій час тільки тим заняттям і людям, які для нього справді важливі. Так що якщо ваш партнер проводити з вами багато свого часу — він вас любити.

6. Він дарує вам подарунки зі змістом

Іноді ті, що не можна сказати словами, можна виразити за допомогою подарунка. Щоб показати вам свою любов, його подарунки не обов’язково повинні бути дорогими. Достатня лише того, що він думав про вас і вибирав подарунок з душею.

7. Він робить все, що в його силах, щоб спростити ваше життя

Якщо ви бачите, що він старається – це найголовніше. Ваш партнер може і не виражати свою любов словами, альо він може робити це своїми вчинками, що набагато важливіше.

8. Під час сварок він все одно відноситься до вас з повагою

Ві завжди швидко вирішувати ваші конфлікти так як ваш партнер ніколи не забуває про повагу. Він любити вас і ніколи не скаже тих слів, які можуть вас образити або образити. Він не забуде про свою любов до вас навіть під час зварювання і суперечок.

9. Він завжди дає вам зрозуміти, як вас цінує

Навіть якщо ваш партнер не зізнається вам у коханні, він буде робити все можливе, щоб показати, як він вас цінує, а також яке значення й вплив ві маєте на нього і його життя.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України