Авторські статтіФотогалерея

9 самих розпусних жінок історії у фотографіях

Поведінка цих дам ввергала сучасників в шок, а тепер здивує вас!

1. Валерія Мессаліна

9 самых развратных женщин истории

Валерія прожила коротке, але дуже яскраве життя. Вона була дружиною римського імператора Клавдія, але це не заважало їй ночами залишати свій будинок заради зайняти проституцією. Гроші їй були абсолютно не важливі, все тільки з любові до мистецтва! За ніч вона могла догодити навіть цілому екіпажу корабля. Як-то раз вона вирішила влаштувати змагання з іншою знаменитою повією по кількості осіб, обслугованих за ніч. І Валерія перемогла! Чоловік довго не звертав уваги на пригоди дружини, проте коли вона вирішила вийти заміж за одного зі своїх коханців, її вбили.

2. Єлизавета I

9 самых развратных женщин истории

Єлизавета була рідкісно красивою, була розкутою і волелюбної жінкою. Вже до 20 років у неї з’єявився десяток молодих коханців, яких цариця щедро обдаровувала титулами і чинами.

3. Гала Далі

9 самых развратных женщин истории

Гала Далі (справжнє ім’я якої Олена Дьяконова) була дружиною Сальвадора Далі і дотримувалася принципу вільної любові. Вона не боялася втілювати фантазії, серед яких, наприклад, був секс утрьох. Коли Гала стала старшою, вона стала купувати увагу чоловіків за гроші. А якщо коштів не вистачало, жінка платила роботами свого чоловіка – Сальвадора Далі.

4. Джованна Неаполітанська

9 самых развратных женщин истории

Вона була королевою італійського Неаполя і любила ділити своє ложе з кількома чоловіками одночасно. Вже в 17 років вона перетворила свій палац в публічний будинок! При цьому королева дуже любила мистецтво. Вона була шанувальницею головної еротичних новел Бокаччо, який особисто читав їх Джованні на ніч.

5. Графиня Дюбаррі

9 самых развратных женщин истории

До 15 років дівчина жила в монастирі, де постійно молилася. Потім вона вирішила покинути це місце і стала навчатися цирюльному ремеслу. Але власникам салонів не подобалася її звичка постійно фліртувати з їхніми синами, тому дівчину прогнали. Вона взяла собі псевдонім Манон Лансон і прославилася на весь Париж як хтива куртизанка. В її обіймах побували багаті маркізи і герцоги, один з яких познайомив майбутню графиню з розпусним Людовіком XV.

6. Княжна Салтикова

9 самых развратных женщин истории

Мар’яна Олексіївна я була не тільки красивою, але і дуже ну друною дамою. Вона користувалася популярністю у чоловіків і дуже любила проводити ночі в солдатських казармах. Якщо вірити деяким історикам, Салтикова мала понад 300 коханців.

7. Клеопатра

9 самых развратных женщин истории

Цариця Єгипту завжди знала, чого хоче від неї чоловік, і могла догодити кого завгодно. При цьому, багатьом ніч з царицею коштувала життя.

8. Маркіза де Помпадур

9 самых развратных женщин истории

У 9 років їй пророкували зв’язок з самим королем Людовіком XV. Так і вийшло – завдяки своїй красі і завзятості дівчина стала фавориткою короля і мала величезну силу впливу на державні справи. За деякими даними, вона могла займатися сексом більше 10 разів за ніч, причому задовольняючи різних чоловіків.

9. Марія Антуанетта

9 самых развратных женщин истории

Королева Франції та дружина короля Людовика XVI була відомою розпусницею. Король страждав від фімозу і не міг задовольнити дружину, а Марія, не довго думаючи, йшла шукати розради на стороні. Вона пропадала на балах і маскарадах в пошуку чоловіків, які могли б її здивувати. Кажуть, королева не гребувала інцестом і навіть спокусила власного сина.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України