Життя

9 причин виключити негативних людей зі свого життя

Вони харчуються хаосом, і для них чим гірше – тим краще. Тримайтеся від них подалі.

Чим менше токсичних людей ви впустіть у своє життя, тим щасливіше ви будете в кінцевому підсумку. Будьте чесні з самими собою в даному питанні, навіть якщо вам спершу буде здаватися, ніби ви наговорюєте на, в общем-то, хорошу людину. Чим чесніше ви будете з самими собою, тим краще стане ваше життя. Повірте, це дійсно працює.

І постарайтеся позбутися від почуття провини. У всіх нас можуть бути свої причини, за якими ми можемо бажати виключити зі свого життя певних людей, і ви не зобов’язані нікому їх пояснювати і ні перед ким виправдовуватися. Якщо вважаєте, що ваше життя буде краще без цієї людини, залиште його за спиною, не зволікаючи ні одного зайвого миті. Ви не зобов’язані тримати поруч з собою тих, хто виразно роблять ваше життя гірше.

Отже, ось цілих 9 причин, за якими нам всім варто виключити токсичних людей зі свого кола спілкування і свого життя:

1. Вони не здатні поліпшити настрій, а ось погіршити – запросто.

Коли хтось із вашого оточення виявляється здатний лише на те, щоб псувати вам настрій, навіщо взагалі така людина поруч? Вам варто оточувати себе людьми, здатними мотивувати і допомагати відчувати себе краще, а не тими, хто радіє кожній вашій невдачі.

Якщо хтось не тільки не підтримує вас, але і робить абсолютно протилежне, ця людина не заслуговують місця у вашому житті.

2. Кожна розмова з ними проходить на підвищених тонах, і це стомлює.

У нашому суспільстві були, є і будуть люди, кожен розмову з якими перетворюється в сварку і проходить на підвищених тонах, і це нормально – просто вам потрібно навчитися приділяти таким людям як можна менше часу, а краще взагалі його не приділяти. Кожна хвилина, проведена в їхньому товаристві, виявиться витраченої даремно.

Нескінченні сварки і суперечки не здатні привести ні до чого конструктивного, і лише даремно вимотають вам все нерви.

3. Ваша мораль і переконання просто не збігаються.

Іноді ми зустрічаємо на життєвому шляху людей, чий характер і переконання абсолютно несумісні з нашими. В цьому немає нічого поганого, однак нам не варто тримати таких людей в ближньому колі спілкування, і в той же час нескінченно обурюватися тим, як вони себе ведуть або хто вони такі.

У них своє життя, а у нас – своя. Нехай так і залишається.

4. У їхньому товаристві вам незатишно і некомфортно.

Якщо вам неприємно, незатишно і некомфортно в чиємусь суспільстві, постарайтеся знаходитися поруч з цією людиною якомога менше. Повірте, ви зовсім не зобов’язані терпіти те, що вам неприємно, хто б і що б вам не говорив з цього приводу. Тут нема про що думати або міркувати – просто не спілкуйтеся з такими людьми.

5. Вони не приносять в наше життя нічого, крім негативу.

У вашому житті не повинно бути місця людям, які не приносять в неї нічого, крім негативу. Такі люди зовсім не мріють про те, щоб ми досягли успіху хоч у чомусь, і, як правило, виявляються поруч лише для того, щоб позлорадствовать і посипати наші свіжі рани сіллю, роблячи це під лицемірною маскою співчуття. Чи схоже це опис на опис одного або хоча б приятеля? Ні! Так навіщо ж вам така людина в своєму житті?

6. Їм не можна довіряти.

Довіра є наріжним каменем будь-яких відносин, і якщо у вашому оточенні є людина, якій ви абсолютно не довіряєте, до чого утримувати його поруч з собою? Ваше близьке оточення повинно складатися лише з людей, яким ви довіряєте беззастережно, і на яких можете розраховувати в будь-якій ситуації.

Людина, якій ви «майже довіряєте» не може бути вам іншому.

7. Вони постійно засуджують і розпускають погані чутки за нашою спиною.

Люди, які постійно прилюдно засуджують вас і одночасно розпускають чутки за вашою спиною – це не ті люди, які хо вас піклуються.

Вони харчуються хаосом, і для них чим гірше – тим краще. Тримайтеся від них подалі.

8. Від них куди більше головного болю, ніж користі.

Іноді ми зустрічаємо на життєвому шляху людей, які на перший погляд здаються хорошими і цікавими, але лише після більш тісного знайомства з ними починаємо розуміти, що за похмурі глибини ховаються за поверхневим враженням.

Якщо від когось із вашого оточення більше головного болю, ніж користі, перестаньте намагатися, образно кажучи, гризти цей кактус. Ваші зусилля все одно ніхто не оцінить.

9. Вони використовують в своїх цілях і нічого не пропонують натомість.

У цьому світі повнісінько людей, які бажають використовувати вас у своїх цілях, і від подібних п’явок варто позбуватися якнайшвидше. Як тільки ви помітите, що у ваших стосунках все зусилля, старання і ініціатива виходять лише з вашого боку, перестаньте це робити.

Перестаньте давати цій людині те, що йому від вас потрібно. Швидше за все, після цього вам навіть не доведеться докладати додаткових зусиль для того, щоб його позбутися – як тільки такі люди розуміють, що ви більше не збираєтеся нескінченно давати і давати, не отримуючи нічого натомість, вони відразу ж відправляються на пошуки нової жертви.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

one × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.