Авторські статтіФотогалерея

9 незвичайних страв. Фото

72cb2c58ef336876c525fe8101d41b33Кожний народ пишається своїми кулінарними традиціями, але деякі страви можуть виглядати дивно і навіть моторошно. Ми підібрали для вас 10 найбільш незвичайних страв у світі. Навряд чи ви наважитеся спробувати навіть половину з них.

1. Голова алігатора

10 самых ужасных блюд в мире

Ви вже напевно чули про кулінарні примхи китайців. Наприклад, вони їдять котів, собак, комах, рептилій… Крім того, у них є страва з голови алігатора (може того там їх майже не залишилося? . Але найстрашніші китайські страви ви побачите далі в нашій добірці.

2. Печиво з ос

10 самых ужасных блюд в мире

Напевно японці мстять осам за всі укуси, нанесені людству. Вони фарширують ними рисове печиво.

3. Пюре з мурахами

10 самых ужасных блюд в мире

Важко сказати навіщо в Англії в картопляне пюре додають мурах, але цей делікатес подають у лондонських ресторанах.

4. Вино з чайки

10 самых ужасных блюд в мире

Ескімоси поміщають мертву чайку в бочку з водою і залишають на сонці на кілька днів. Європейці, які пробували це вино, так сказали про смак: «якби ви відкрили карбюратор «Тойоти» і випили решту рідини, тоді б ви представили смак цього пійла». П’янить воно дуже швидко, але і похмілля від нього жахливе.

5. Суп з крові

10 самых ужасных блюд в мире

Його роблять з крові качок, гусей чи свиней з додаванням горіхів і ароматних трав. Суп користується популярністю в північному в’єтнамі та має дивний металевої присмак. Туристів відмовляють його пробувати через небезпеку зараження пташиним грипом.

6. Ембріони качок

10 самых ужасных блюд в мире

Вже майже вилуплене каченя дістають з яйця і з’їдають з дрібкою солі. Таку “страву” можна часто зустріти на Філіппінах і в Індонезії.

7. Пеніс осла

10 самых ужасных блюд в мире

Знову китайський рецепт. Бідний Іа… до речі, в Китаї такі страви готують із 30 видів тварин.

8. Щурячі зародки

10 самых ужасных блюд в мире

Зародків дістають з вагітного щура і їдять живими. При цьому вони пищать, що приносить особливе задоволення “гурманам”. Блюдо було особливо популярно в аристократичних колах Китаю.

9. “Яйця хлопчика”

10 самых ужасных блюд в мире

У Китаї курячі яйця відварюють в сечі, зібраної у маленьких хлопчиків, які не досягли статевої зрілості. Після закипання рідини яйця витягують з неї і надбивають шкаралупу, щоб сеча проникла всередину яйця.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України