Війна рф проти України

81-а десантна бригада отримала партію бронемашин Козак-2

Партію броньованих автомобілів «Козак-2» виробництва НВО «Практика» отримала 81-а окрема аеромобільна бригада Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Передача техніки відбулась 31 грудня, про що повідомила пресслужба військової частини.

“Сьогодні, в останній день 2019 року, сталась справжня зимова казка — наша бригада отримала цілу партію крутих та новеньких новорічних подарунків у вигляді броньованих бойових машин “Козак-2”!”, – говориться в повідомленні військових.

НОВОРІЧНІ ПОДАРУНКИ!!!

Сьогодні, в останній день 2019 року, сталась справжня зимова казка – наша бригада отримала цілу партію крутих та новеньких новорічних подарунків у вигляді броньованих бойових машин “Козак-2”!А передавав їх нашим воїнам особисто Дід Мороз зі Снігуркою, подробиці дивіться у відео🙂З Новим, 2020 роком, бойові побратими!

Опубліковано 81 окрема аеромобільна бригада Понеділок, 30 грудня 2019 р.

Кількість переданих машин не повідомляється, але на відео можна побачити щонайменше п’ять броньованих автомобілів. Нагадаємо, що 33 таких бронемашини у березні 2019 року отримав 13-й окремий десантно-штурмовий батальйон 95-ї бригади. А у серпні пресслужба компанії повідомила про завершення складання чергової партії з 40 броньованих машин для ЗСУ.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України