Життя

8 речей, які допоможуть залучити чоловіка своєї мрії

У сучасному світі любов стала неймовірно хаотичною і швидкою. Останнім часом з’явилося стільки різних сайтів для побачень і соціальних мереж, що більшість людей при всьому бажанні не змогли б встежити за своїм партнером, думай він змінити. Сучасні люди аж ніяк не прагнуть відразу видавати комусь ексклюзивні права на відносини з собою, тому що вважають, що в океані ще повнісінько риби, і дістатися до неї простіше простого – варто тільки взяти в руки смартфон.

Так що ж робити, якщо ви зустріли просто-таки ідеального хлопця, і вам дуже хочеться, щоб він залишився з вами?

Так, чужа душа – темний ліс. Не можна нікого змусити закохатися насильно, але якщо між вами пробігла хоча б мала іскра симпатії, ви цілком можете залучити цього чоловіка ближче. Вам просто потрібно знати 8 дуже корисних речей. А ось, власне, і вони:

1. Ніколи не дійте імпульсивно

Так, це непросто. Іноді може здатися, що ви просто не здатні стримуватися далі, але, повірте, це піде на користь як вам, так і йому. Як би вам не хотілося миттєво відреагувати на чиюсь провокацію, якщо ви знайдете в собі достатньо волі для того, щоб злегка пригальмувати і підійти до ситуації, як розсудлива людина, це зробить вас дуже привабливим партнером в очах справжнього чоловіка.

Самі подумайте – хіба вам не хотілося б знаходитися в стосунках з людиною, який залишається спокійним і зібраним в будь-якій ситуації, неважливо, наскільки божевільної вона виявиться? Ось і постарайтеся стати такою людиною для вашого обранця.

2. Ніколи не приховуйте свій розум

Звичайно, в справі романтичних відносин краса теж важлива, але тільки для початкового тяжіння. Але однією з причин, по якій чоловік може захотіти провести життя з однією жінкою, швидше за буде те, наскільки вона розумна. Те, наскільки добре вона вміє вести бесіду і наскільки близькі ваші інтереси.

Так що … ніколи не приховуйте свій розум, тому що справжні чоловіки вважають розумних жінок неймовірно привабливими і сексуальними.

3. Завжди будьте чесними

Як би ви один одного не любили, відносини триватимуть недовго, якщо між партнерами не буде взаємної довіри. А цього довіри, в свою чергу, можна домогтися лише в тому випадку, якщо ви будете чесні і відкриті один з одним. Повірте, якщо ви не будете нічого приховувати від обранця, він відповість вам тим же.

Крім того, якщо хтось дійсно по-справжньому вас приваблює, і вам не все одно, що він подумає, чому б не почати відносини з чесності? Повірте, він цього більш ніж заслуговує.

Читайте також: Моя любов виходить далеко за межі прихильності, звички і страху самотності

4. Піклуйтеся про нього

Це не означає, що ви повинні сюсюкати з ним, як з маленькою дитиною, і робити за нього те, що він цілком може зробити і сам. Ви просто повинні піклуватися про його добробут. Коли ви кого-то любите і підтримуєте в усьому, він відчуває себе по-справжньому улюбленою. Це здатне створити справжні чудеса і для його впевненості в собі, і для ваших відносин в цілому.

5. Демонструйте почуття гумору

Якщо ми будемо вважати почуття гумору чимось недоречним, життя стане неймовірно прісної і нудною. Намагайтеся, щоб ваше життя не була надто вже серйозною, і завжди тримаєте напоготові пару-трійку жартів, за допомогою яких можна буде розрядити обстановку, якщо вона раптом загостриться.

Якщо ви зможете зберегти при собі почуття гумору, то навіть сама темна смуга життя пролетить простіше, чи не вплинувши на близькість у відносинах.

6. Поважайте себе

Однією з найбільш важливих речей в будь-яких відносинах є взаємоповага. І, скажіть на милість, хіба партнер зможе поважати вас, якщо ви не поважаєте самі себе? Ніколи не належите до себе нешанобливо, і ніколи не позбавляйте себе того, на що ви маєте повне право.

Пам’ятайте – здорова самооцінка і самоповагу не перетворять вас в нарциса. Вам потрібно просто знайти золоту середину.

7. Проявляйте доброту і співчуття

Яким би гарним не був потенційний партнер, ніхто не буде довго терпіти його поруч, якщо під зовнішньою оболонкою він виявиться зовсім жахливою людиною. Так що постарайтеся завжди бути добрими і сповненими співчуття, і не тільки по відношенню до обранця, а й для всіх оточуючих.

Цей світ потребує доброти. І коли ваш обранець побачить її в вас, йому неодмінно захочеться залишитися з вами як можна довше. Немає людини, якій би не сподобалася доброта і співчуття в близьких людях!

8. Будьте максимально романтичною

Очевидно, що якщо ви настільки хочете провести життя з цим чоловіком, він є для вас абсолютно особливою людиною … Так подбайте ж, щоб він про це знав. Повірте, чим більше ви будете оточувати його своєю любов’ю і захопленням, тим більше їй захочеться зробити те ж саме для вас. Так що це абсолютно безпрограшна ситуація.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України