Сонячна Італія – фотографії, які змусять вас залишитися там жити назавжди

 La Dolce Vita 

Це термін, який часто використовується для опису італійського способу життя. Сильні сімейні цінності італійського народу і просте життя – це дві причини, через які люди хочуть жити, як італійці.

Клімат і погода

В Італії дивовижний клімат, і людям яким подобатися проводити час на відкритому повітрі, тягнуться до цій сонячній країні. В Італії дуже контрастні пори року, тому люди з будь-якої точки планети буде раді клімату Італії, і знайдуть у ній щось близьке собі.

Продукти харчування та вино

Італія відома своїми продуктами, чудовою кухнею і високоякісним вином. Так, італійське вино можна купити в будь-якій точці планети і приготувати багато страв в домашніх умовах, але це ніколи не зрівняється зі смаком їжі та випивкою справжніх італійських вин і продуктів харчування перебуваючи тут в Італії.

Географічне розмаїття

Хоча багато країн мають дуже схожі ландшафти, Італія по всьому “чоботі” географічно різноманітна. Є приголомшливі берегові лінії, великі простори рівнин, захоплюючі гірські хребти і історичні міські сцени.

Упередження про Італію

Люди часто помилково вважають, що Італія дорога країна, щоб жити, але це не так. Як оренда, так і покупка нерухомості відносно дешеві, в порівнянні з іншими європейськими країнами. Вартість життя також низька, особливо якщо ви дотримуєтеся простого італійського способу життя.

Ворота в Європу

Італія ідеально географічно розташована для поїздки в інші європейські країни. Кораблі, авто і літаки – це три способи потрапити в інші країни Європи.

Відчуття спільноти

Люди часто жадають жити у спільноті із реальним почуттям приятельства та дружби. Незалежно від того, де ви будете жити, в Італії ви знайдете сильне почуття спільноти.

 Культура в Італії

Італія – країна, яка занурена в історію і багата на культуру. Італійські історичні структури, церкви, базиліки, монастирі, музеї, руїни і галереї вас зачарують.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh