Авторські статтіПодорожі

Сонячна Італія – фотографії, які змусять вас залишитися там жити назавжди

 La Dolce Vita 

Це термін, який часто використовується для опису італійського способу життя. Сильні сімейні цінності італійського народу і просте життя – це дві причини, через які люди хочуть жити, як італійці.

Клімат і погода

В Італії дивовижний клімат, і людям яким подобатися проводити час на відкритому повітрі, тягнуться до цій сонячній країні. В Італії дуже контрастні пори року, тому люди з будь-якої точки планети буде раді клімату Італії, і знайдуть у ній щось близьке собі.

Продукти харчування та вино

Італія відома своїми продуктами, чудовою кухнею і високоякісним вином. Так, італійське вино можна купити в будь-якій точці планети і приготувати багато страв в домашніх умовах, але це ніколи не зрівняється зі смаком їжі та випивкою справжніх італійських вин і продуктів харчування перебуваючи тут в Італії.

Географічне розмаїття

Хоча багато країн мають дуже схожі ландшафти, Італія по всьому “чоботі” географічно різноманітна. Є приголомшливі берегові лінії, великі простори рівнин, захоплюючі гірські хребти і історичні міські сцени.

Упередження про Італію

Люди часто помилково вважають, що Італія дорога країна, щоб жити, але це не так. Як оренда, так і покупка нерухомості відносно дешеві, в порівнянні з іншими європейськими країнами. Вартість життя також низька, особливо якщо ви дотримуєтеся простого італійського способу життя.

Ворота в Європу

Італія ідеально географічно розташована для поїздки в інші європейські країни. Кораблі, авто і літаки – це три способи потрапити в інші країни Європи.

Відчуття спільноти

Люди часто жадають жити у спільноті із реальним почуттям приятельства та дружби. Незалежно від того, де ви будете жити, в Італії ви знайдете сильне почуття спільноти.

 Культура в Італії

Італія – країна, яка занурена в історію і багата на культуру. Італійські історичні структури, церкви, базиліки, монастирі, музеї, руїни і галереї вас зачарують.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України