8 попереджень, які тіло дає перед інсультом

Інсульт — це гостре порушення кровообігу мозку, що приводити до пошкодження і відмирання нервових клітин.

Відбувається це із-за розриву кровоносної судини в мозку або його закупорки бляшкою або тромбом. При цьому кров перестає надходити в певну частину мозку, і в результаті знаходяться там нервові клітини не отримують необхідної їм кисню.

Це захворювання стало дуже поширеним:

  • Воно найчастіше буває пов’язано з високим артеріальним тиском, порушеннями жирового обміну і курінням.
  • Інсульт вражає і чоловіків і жінок, але смертність від нього в жінок вище, ніж у чоловіків.
  • Після 55 років ризик розвитку інсульту зростає вдвічі з збільшенням віку на кожні десять років.
  • На шкода, інсульт, як і інші хвороби серцево-судинної системи, вчасно виявити досить складно. Часто його сприймають інші проблеми зі здоров ям.

Зазвичай симптоми інсульту з’єднання є раптово, але не так вже й рідкісні випадки, коли хвороба «попереджує» про себе заздалегідь. При цьому людина відчуває, що зі здоров ям щось не в порядку:

1. Високий артеріальний тиск

Люди з високим тиском часто не відчувають симптомів такого стану організму. Вони не сприймають сигнали небезпеки, пов’язані з високим тиском.

Високий тиск провокує пошкодження або звуження кровоносних судин мозку, тому важливо регулярно вимірювати тиск і приймати відповідні заходи, якщо воно підвищено. Це особливо важливо, якщо є фактори ризику підвищення тиску.

2. Ригідність шиї

Ригідність шиї може бути пов’язана зі стресом, з неправильною позою або надмірними фізичними навантаженнями.

Але це може бути й ознакою пошкодження або закупорки одного з кровоносних судин. Якщо ти не можеш торкнутися грудей підборіддям, і при цьому відчуваєш біль в шиї і головний біль, негайно звертайся до лікаря.

3. Сильний головний біль

Головний біль можуть викликати різні причини, і зазвичай вона не пов’язана з серйозними проблемами зі здоров ям.

Альо коли ми відчуваємо сильний головний біль, і для неї немає якихось очевидних причин, потрібно йти до лікаря і пройти обстеження. Сильна пульсуючий головний біль зазвичай свідчить про підвищення тиску. Вона може бути і ознакою наближення інсульту.

4. Параліч на одній стороні тіла

Це один з типових симптомів інсульту.

Односторонній параліч зазвичай виникає під час сну, іноді перед засинанням. Він не завжди носити виражений характер, але цей симптом ні в якому разі не можна ігнорувати.

5. Проблеми із зором

Якщо у людини, який не мав проблем із зором, раптово погіршується зір, двоїться в очах — це ще один сигнал про те, що потрібно звернути до лікаря.

6. Раптове почуття втоми

Раптово наступає втома — теж сигнал тривоги.

Така втома може свідчити і про порушення нормального кровопостачання мозку. У предінсультному стані у людини часто буває підвищена сонливість, і іноді сон переходити у несвідомий стан.

7. Стає важко ходити і піднімати руки

Часто передвісником інсульту стають проблеми з координацією рухів ніг і рук.Сильна і незвичайна біль в плечах «підказує нам, що потрібно терміново звернути до лікаря.

8. Запаморочення і загальна слабкість

Ці симптоми бувають при багатьох проблемах зі здоров ям. Звичайно вони не пов’язані зв’язку ні з чим серйозним, але обговорити їх з лікарем стоїть. Це особливо важливо для тих, у кого є проблеми з серцево-судинною системою!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh