Авторські статтіЗдоров'я

8 попереджень, які тіло дає перед інсультом

Інсульт — це гостре порушення кровообігу мозку, що приводити до пошкодження і відмирання нервових клітин.

Відбувається це із-за розриву кровоносної судини в мозку або його закупорки бляшкою або тромбом. При цьому кров перестає надходити в певну частину мозку, і в результаті знаходяться там нервові клітини не отримують необхідної їм кисню.

Це захворювання стало дуже поширеним:

  • Воно найчастіше буває пов’язано з високим артеріальним тиском, порушеннями жирового обміну і курінням.
  • Інсульт вражає і чоловіків і жінок, але смертність від нього в жінок вище, ніж у чоловіків.
  • Після 55 років ризик розвитку інсульту зростає вдвічі з збільшенням віку на кожні десять років.
  • На шкода, інсульт, як і інші хвороби серцево-судинної системи, вчасно виявити досить складно. Часто його сприймають інші проблеми зі здоров ям.

Зазвичай симптоми інсульту з’єднання є раптово, але не так вже й рідкісні випадки, коли хвороба «попереджує» про себе заздалегідь. При цьому людина відчуває, що зі здоров ям щось не в порядку:

1. Високий артеріальний тиск

Люди з високим тиском часто не відчувають симптомів такого стану організму. Вони не сприймають сигнали небезпеки, пов’язані з високим тиском.

Високий тиск провокує пошкодження або звуження кровоносних судин мозку, тому важливо регулярно вимірювати тиск і приймати відповідні заходи, якщо воно підвищено. Це особливо важливо, якщо є фактори ризику підвищення тиску.

2. Ригідність шиї

Ригідність шиї може бути пов’язана зі стресом, з неправильною позою або надмірними фізичними навантаженнями.

Але це може бути й ознакою пошкодження або закупорки одного з кровоносних судин. Якщо ти не можеш торкнутися грудей підборіддям, і при цьому відчуваєш біль в шиї і головний біль, негайно звертайся до лікаря.

3. Сильний головний біль

Головний біль можуть викликати різні причини, і зазвичай вона не пов’язана з серйозними проблемами зі здоров ям.

Альо коли ми відчуваємо сильний головний біль, і для неї немає якихось очевидних причин, потрібно йти до лікаря і пройти обстеження. Сильна пульсуючий головний біль зазвичай свідчить про підвищення тиску. Вона може бути і ознакою наближення інсульту.

4. Параліч на одній стороні тіла

Це один з типових симптомів інсульту.

Односторонній параліч зазвичай виникає під час сну, іноді перед засинанням. Він не завжди носити виражений характер, але цей симптом ні в якому разі не можна ігнорувати.

5. Проблеми із зором

Якщо у людини, який не мав проблем із зором, раптово погіршується зір, двоїться в очах — це ще один сигнал про те, що потрібно звернути до лікаря.

6. Раптове почуття втоми

Раптово наступає втома — теж сигнал тривоги.

Така втома може свідчити і про порушення нормального кровопостачання мозку. У предінсультному стані у людини часто буває підвищена сонливість, і іноді сон переходити у несвідомий стан.

7. Стає важко ходити і піднімати руки

Часто передвісником інсульту стають проблеми з координацією рухів ніг і рук.Сильна і незвичайна біль в плечах «підказує нам, що потрібно терміново звернути до лікаря.

8. Запаморочення і загальна слабкість

Ці симптоми бувають при багатьох проблемах зі здоров ям. Звичайно вони не пов’язані зв’язку ні з чим серйозним, але обговорити їх з лікарем стоїть. Це особливо важливо для тих, у кого є проблеми з серцево-судинною системою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

3 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.