Життя

8 ознак того, що ви знаходитесь у вимушених відносинах

Це один з найсумніших видів відносин…

 

Це один з найсумніших видів відносин. Вимушені відносини – це коли дві люди дуже втомилися один від одного, але все ще не поспішають з розривом (і причин може бути безліч).

Це тривалі відносини, партнери яких проектують один на одного велика кількість негативної енергії. І, на жаль, навіть хороші спілки з часом здатні трансформуватися у вимушені, якщо будуть задіяні всі тригери.

Ось кілька ознак, що попереджають про те, що ви повільно, але вірно рухаєтеся у бік вимушених відносин. Давайте почнемо.

1. Вам починає здаватися, що ви легко зможете піти з цих відносин.

Розставання – це складна річ для людей, які люблять. Тому якщо обидва партнери почали ставитися до можливого розриву як до чогось буденного, отже, їх відносини справді зійшли на немає.

Якщо ви знаходитесь у вимушених відносинах, думка про розірвання лякає вас не так сильно, як раніше. Це відбувається в тих випадках, коли дві людини настільки втомилися один від одного, що воліють зіткнутися з тимчасовими негараздами розставання, а не жити в постійній печалі, перебуваючи разом.

2. Ви сваритеся із-за кожної дрібниці.

У відносинах, у яких живе справжня любов, партнери проявляють обережність у своїх словах і діях, тому що не хочуть заподіяти біль один одному. Але якщо дві людини знаходяться у вимушених відносинах, вони сваряться майже щодня, і відбувається це по самим дріб’язковим приводам.

Поріг терпимості в таких ситуаціях просто летить до біса, і вже неможливо закривати очі навіть на саму незначну провину.

3. Ви відчуваєте, що можете легко проводити багато часу далеко один від одного.

У вимушених відносинах люди хочуть проводити далеко один від одного як можна більше часу. Вони втомилися від негативу, і їм хочеться якийсь час насолодитися почуттям миру і спокою.

По-справжньому люблять партнери переживають з працею навіть невелику розлуку, чого не можна сказати про людей, відносини яких виснажилися. Рівень інтересу один до одного у них знижується, вони перестають вкладатися в стосунки, і в результаті їм стає просто нецікаво проводити час разом.

 

4. Ви все більше звертаєте увагу на інших представників протилежної статі.

Якщо людина відчуває незадоволення своїми нинішніми відносинами, він починає шукати нові джерела любові і щастя. Це призводить до того, що він починає думати про інших людей більше, ніж про свого партнера.

Це природно. Це трапляється навіть з кращими з нас.

5. Ви більше не кажете про свої почуття.

Коли ви перебуваєте у вимушених відносинах, то все більше і більше уникаєте розмов про свої почуття. Думка про ті, щоб вимовити це вголос» або «сказати від щирого серця», насправді лякає вас, тому що знаєте, що вас не почують і ваші емоції будуть проігноровані. Це веде до ще одного розриву – комунікативного.

Підтримуючи максимально відкритий рівень спілкування, ви зберігаєте відносини здоровими. Але у вимушених відносинах це стає неможливим завданням.

6. Ви більше не будувати спільні плани на майбутнє.

Якщо партнер дійсно для вас важливий, то кожний ваш крок буде спрямований у бік вашого щасливого спільного майбутнього. Ви будете будувати плани і ставити цілі, які дозволять досягти того майбутнього з вашою другою половиною, про який ви мрієте.

Але якщо людина перебуває у вимушених відносинах, йому навіть в голову не прийде будувати спільні плани. У його мріях немає місця для нинішнього партнера. Йому здається, що справжнє щастя – це бути одному.

7. Ви готові в будь-який момент збрехати партнеру.

Ви просто не можете збрехати коханій людині, тому що це здається аморальним. Але коли люди перебувають у вимушених відносинах, вони перестають сприймати брехню як щось неправильне. Це пояснюється тім, що вони перестають турбуватися про те, що їх партнер, зрештою, дізнається правду – адже вони більше не боятися втратити його.

8. У вас по спині пробіг холодок під час читання цієї статті.

Якщо це так, то у вас є два варіанти: або ви сідаєте з партнером і розмовляєте про все чесно і відкрито, або просто розриваєте відносини і позбавляєте себе від страждань, пов’язаних з більш серйозними травматичними ситуаціями в майбутньому.

Що б ви не робили, пам ” ятайте про те, що все відбувається з якоїсь причини, і життя, що б не трапилося, триває далі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України