Здоров'я

7 типів чубчиків, які молодять

— Чубчик може оновити ваш стиль, освіжити зовнішній вигляд, зробити образ модним і звичайно ж приховати справжній вік. Щоб це спрацювало, важливо правильно підібрати варіант, враховуючи особливості будови обличчя і повсякденний стиль.

Чубчик підходить практично всім, але треба пам ” ятати, що стрижка залежить від форми і структури волосся. Якщо ви одного разу розчарувалися, швидше за все, просто нікого невірний вибір.

Головне правило, якого треба дотримуватися, — орієнтуйтеся на форму обличчя. Правильна стрижка приховає високий лоб або широкі вилиці, пом’якшить і омолодити образ.

Багатошаровий чубчик допоможе приховати зморшки на лобі, візуально скидаючи кілька років.

Кому підходить: власницям густого волосся.

 

Рівний чубчик , стильно і спокуслива, має омолоджуючий ефект. Робить погляд більш розслабленим і візуально піднімає вилиці.

Кому підходить: ідеальна для овального типу обличчя і для тих, у кого хвилясте або кучеряве волосся. Але ні в якому разі не носіть пряму густу чубок з чітким зрізом, якщо у вас хвилясте волосся.

 

 

Арочний чубчик з чітким зрізом візуально трохи звужує обличчя і надає йому виразності. Така чубчик виглядає дуже стильно і додає нотки грайливості зовнішнім поглядом.

Кому підходить: дівчатам з круглим обличчям, добре виглядає тільки на прямих волоссі.

 

 

Короткий рівний мікрочубчик на пару-трійку сантиметрів вище брів є ультрамодного на сьогоднішній день. Найчастіше її носять у тандемі зі стрижкою каре.

Кому підходить: людям з точеними рисами обличчя, акуратним носом і не сильно виділяються вилицями.

Власницям круглою формою обличчя слід уникати прямих коротких чубчиків. Вибирайте легкі коси, спадаючі набік.

 

Фото Javier Bragado / Contributor / Getty Images Entertainment / Getty Images

 

Довга рівна чолка, що спадає тонкими пасмами, не сильно прикриває очі. Універсальний варіант, який дозволить вміло замаскувати дрібні недоліки і зробити обличчя більш виразним.

Кому підходить: власницям довгого волосся.

 

Короткі стрижки пікс дозволяють експериментувати з різними видами чілок і укладати їх по настрою. Піксі може бути з довгою або, навпаки, укороченою косою чубчиком, зачесанной вгору або недбалому безладді. Запасіться засобами для укладання волосся, адже ефект легкої недбалості також вимагає ретельного догляду.

Кому підходить: жінкам у віці з трикутною формою обличчя.

 

Стрижки паж та сессун з ідеально прямій, густим чубчиком, приховує брови і неідеальний лоб.

Кому підходить: молодим дівчатам, а вісь зрілих жінок вони можуть тільки зістарити.

Якщо не готові до експериментів, скористайтесь кліпсами, так званими накладними чубчиками. Такі «перуки» найчастіше робляться на замовлення, щоб вони максимально зливалися з вашим кольором і текстурою волосся. Постійно змінюючи свій образ і носячи чубок за настроєм, ви точно не будете виглядати старше своїх років.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України