7 серпня виповнилось 87 років після прийняття Закону «Про п‘ять колосків» – початок Голодомору 1932-33 років. Пам’ятаємо!

Тисячі вбитих та десятки тисяч ув‘язнених. Сьогодні минує 87 років після прийняття Закону «Про п‘ять колосків».

7 серпня 1932 року російсько-радянська держава розпочала ще один етап терору проти українців. Саме в цей день був прийнятий Закон «Про п‘ять колосків».

Закон передбачав як судову репресію за розкрадання колгоспного і кооперативного майна «розстріл із конфіскацією всього майна і з заміною за пом’якшувальних обставин позбавленням свободи на термін не нижче 10 років з конфіскацією всього майна».

За 8 років дії закону будо засуджено понад 180 тисяч людей, серед яких діти. Закон був покликаний до кінця знищити українців під час Голодомору 1932-1933 років.

Цей злочин є одним з найбільших та найганебніших в історії людства. Лише злочинна російська імперська держава могла бути здатною на такі страшні та нелюдські речі.

На жаль, досі мільйони людей не усвідомлюють наслідків вбивств мільйонів людей радянським режимом.  Кремль не змінився. Це досі та ж сама держава, яка прагне знищувати нашу державність та наш народ. Лише вчора загинуло четверо Героїв

Вічна пам‘ять всім хто постраждав від злочинів російсько-радянської держави.

Не забудемо.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 + eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh