7 серпня — доленосне сонячне затемнення! Ось що не можна робити в цей день

Кожне затемнення — особлива дата в календарі.

Навіть якщо ви його не побачите, як, наприклад, ось це, найближчим затемнення. Його побачать жителі США і багатьох країн Західної Європи, але не України і не Центральної Європи. Що це змінює для вас у астрологічному сенсі? Нічого!

Головне для вас в цей день — правильно і по максимуму використовувати потужну енергію затемнення собі на благо.

Астрологи кажуть, що це затемнення в енергетичному сенсі буде дуже сильним. Вони чекали його кілька років. Тому що в цей день, кажуть вони, кожна людина отримає унікальний шанс по-іншому поглянути на своє життя і переглянути її в усіх аспектах.Почнеться затемнення 7 серпня рівно о 18.20 за Гринвічем або у 20.20 по Києву! Його тривалість становитиме 1 годину 55 хвилин.

Як взяти від цього явища максимум:

Насамперед, варто зазначити, що місячне затемнення відбудеться на осі Водолій-Лев. Якщо точніше, Сонце в момент затемнення буде перебувати в знаку Водолій, а Місяць у Леві. Якщо коротко, то це означає, що всі знаки, розташовані в астрологічному колі між цими двома, отримають унікальний шанс розібратися зі своїми проблемами.

Для них це затемнення означає вступ в нову життєву фазу. Щоб це сталося, вам потрібно забути і «відпустити» всі минулі невдачі і сконцентруватися на майбутньому.

Візьміть в цей вечір листок паперу і починайте планувати своє життя на найближчі 5 років вперед. Ось  побачите: так у вас вийде протестувати межі свого творчого потенціалу і відчути безмежну внутрішню свободу.

Це ідеальний час, щоб знайте творче рішення для тієї проблеми, яка мучити вас давно і яку ви не знаєте, як вирішувати. В цей день відповідь з’явиться! Задумайтеся над тим, від чого вам слід було б позбутися. Це затемнення — відмінний шанс очистити своє життя від застарілих забобонів та пристрастей. А ще це чудова можливість покінчити з шкідливими звичками!

Трохи більше свободи і цікавості в цей день дозволять вам не тільки вийти з зони комфорту, але й отримати нові шанси і можливості, розширити своє коло спілкування.

Ну і, нарешті, новий місяць, яке піде слідом за затемненням — це краще — з астрологічної точки зору — годину для того, щоб почати щось нове. Так що якщо ви давно не наважувалися зробити ривок, найближчий понеділок — само той час.

А ось що не можна робити в цей день:

Брати участь у масових заходах і перебувати там, де вже присутня велика кількість народу.

Приймати рішення щодо серйозних капіталовкладень;

Робити великі покупки (нерухомість, автомобілі тощо);

Підписувати важливі документи та укладати контракти.

Сідати за кермо автомобіля без крайньої на те необхідності.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five + 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh