Новини

7 серпня — доленосне сонячне затемнення! Ось що не можна робити в цей день

Кожне затемнення — особлива дата в календарі.

Навіть якщо ви його не побачите, як, наприклад, ось це, найближчим затемнення. Його побачать жителі США і багатьох країн Західної Європи, але не України і не Центральної Європи. Що це змінює для вас у астрологічному сенсі? Нічого!

Головне для вас в цей день — правильно і по максимуму використовувати потужну енергію затемнення собі на благо.

Астрологи кажуть, що це затемнення в енергетичному сенсі буде дуже сильним. Вони чекали його кілька років. Тому що в цей день, кажуть вони, кожна людина отримає унікальний шанс по-іншому поглянути на своє життя і переглянути її в усіх аспектах.Почнеться затемнення 7 серпня рівно о 18.20 за Гринвічем або у 20.20 по Києву! Його тривалість становитиме 1 годину 55 хвилин.

Як взяти від цього явища максимум:

Насамперед, варто зазначити, що місячне затемнення відбудеться на осі Водолій-Лев. Якщо точніше, Сонце в момент затемнення буде перебувати в знаку Водолій, а Місяць у Леві. Якщо коротко, то це означає, що всі знаки, розташовані в астрологічному колі між цими двома, отримають унікальний шанс розібратися зі своїми проблемами.

Для них це затемнення означає вступ в нову життєву фазу. Щоб це сталося, вам потрібно забути і «відпустити» всі минулі невдачі і сконцентруватися на майбутньому.

Візьміть в цей вечір листок паперу і починайте планувати своє життя на найближчі 5 років вперед. Ось  побачите: так у вас вийде протестувати межі свого творчого потенціалу і відчути безмежну внутрішню свободу.

Це ідеальний час, щоб знайте творче рішення для тієї проблеми, яка мучити вас давно і яку ви не знаєте, як вирішувати. В цей день відповідь з’явиться! Задумайтеся над тим, від чого вам слід було б позбутися. Це затемнення — відмінний шанс очистити своє життя від застарілих забобонів та пристрастей. А ще це чудова можливість покінчити з шкідливими звичками!

Трохи більше свободи і цікавості в цей день дозволять вам не тільки вийти з зони комфорту, але й отримати нові шанси і можливості, розширити своє коло спілкування.

Ну і, нарешті, новий місяць, яке піде слідом за затемненням — це краще — з астрологічної точки зору — годину для того, щоб почати щось нове. Так що якщо ви давно не наважувалися зробити ривок, найближчий понеділок — само той час.

А ось що не можна робити в цей день:

Брати участь у масових заходах і перебувати там, де вже присутня велика кількість народу.

Приймати рішення щодо серйозних капіталовкладень;

Робити великі покупки (нерухомість, автомобілі тощо);

Підписувати важливі документи та укладати контракти.

Сідати за кермо автомобіля без крайньої на те необхідності.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України