Авторські статтіЗдоров'я

7 речей, які не можна робити жінкам у дні менструації

Крім того, що говорити нам здоровий глузд, є деякі речі, які просто захистять нас від зайвої шкоди в ці самі чутливі дні місяця:

1. Не брийтесь.

Під час місячних в жіночому організмі знижується рівень естрогену, через що будь-яка фізична біль відчувається набагато сильніше, так як тіло стає чутливішою.

Тому депіляція воском або шугарінг можуть бути дуже болючими. З тієї ж причини в ці дні радять уникати походів до стоматолога.

2. Не дивіться сумні та романтичні фільми.

Не секрет, що під час місячних у жінок дуже мінливі емоції і настрій. Іноді ви можете навіть не впізнавати себе. Рівень гормонів у дисбалансі, і тіло намагається до цього адаптуватися, а мозок не знає, як реагувати.

Різні мильні опери — вірний рецепт для катастрофи. Вони підвищують ваш рівень чутливості. Краще в цей період дивитися комедії.

3. Будьте активніше.

У школі багатьом дівчатам дозволяють пропускати уроки фізкультури, коли у них критичні дні. Але вчені радять навпаки — підвищити активність у цей період. Це допоможе боротися з болями, тривожністю і перепадами настрою.

4. Уникайте молочних продуктів.

Хоча кальцій корисний під час менструації, молочка — ні. Такі продукти як молоко, йогурт і сир містить арахідонову кислоту, яка може провокувати ще більше болю внизу живота.

5. Частіше міняйте гігієнічні засоби захисту.

Може на упаковці з тампонами або прокладками і написано, що їх можна використовувати аж до 8 годин, важливо міняти їх кожні 3-4 години. Це зменшує дискомфорт і запобігає розвиткові бактерій, що створюють неприємний запах.

Занадто тривале використання одного і того ж тампони або прокладки може призвести до синдрому токсичного шоку через бактерії стафілокока.

6. Уникайте солоних продуктів.

Велика кількість солі приведе до затримки рідини в організмі, здуття і більш сильних болів.

7. Не думайте, що калорії під час місячних можна не вважати.

Це правда, що жінки можуть набирати пару зайвих кілограмів під час менструації через затримку рідини в організмі. Але як тільки критичні дні проходять, вага приходити в норму. Але якщо ви дозволили собі зайві калорії в цей період, то вони так і залишаться з вами

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України