Життя

7 ознак того, що він з тобою тільки через зовнішність

Ти ж достатня розумна, щоб розуміти, що чоловік, якого приваблює тільки зовнішність, кине тебе, як тільки зустріне когось привабливіше або просто втомиться від твого обличчя.

Давайте визнаємо це. Сьогодні ми живемо в дуже суспільному і сконцентрованому на зовнішній стороні будь-якого питання світі. І іноді ця поверхнева філософія переноситься і на особисті стосунки – коли все у них побудована на фізичній задоволення і естетику. Простіше кажучи, доводитися мати справу з хлопцями, які з тобою тільки з-за того, як ти виглядаєш. Не ті що б фізичне тяжіння не грало ніякої ролі у відносинах взагалі, але це ніколи не повинно бути єдиною причиною, чому ви разом. Отже, ти досить розумний, щоб розуміти, що чоловік, якого приваблює тільки зовнішність, кине тебе, як тільки зустріне когось привабливіше або просто втомиться від твого обличчя.

І це сумна реальність, якій так хочеться уникнути. Кожна хоче бути у відносинах з чоловіком, який щиро зацікавлений в ній, як в особистості, не тільки в її зовнішності. Як тільки ти зрозумієш, що він один з цих поверхневих особистостей, кидай його тут же. Позбався від нього. Повір, до такого краще не прив’язуватися. Відносини повинні бути побудовані на глибинному підставі і емоційних зв’язках. Колі ж все зводиться до того, як ти виглядаєш і яка у вас сексуальне життя, відносини просто не витримають випробувань, з якими зіткнуться.

Насправді, це нормально спочатку бути зацікавленим у кого-то з-за їх зовнішньої привабливості. Але треба переконатися, що це тяжіння підкріплено чимось більш ґрунтовним, здатним витримати багато перешкод. Інакше відносини просто не вийдуть. Вісь 7 ознак того, що він з тобою тільки через зовнішність:

1. Здається, ви разом тільки для занять сексом.

Схоже, що ви тільки й робите, що займаєтеся «цим» у спальні. Крім цього, більше нічого у відносинах не відбувається. У вас немає спільних хобі, і ви не проводите час з друзями один одного. Він навіть не стане по-простому валятися з тобою на дивані за переглядом чого-небудь по телевізору. Єдина близькість, що між вами є – це інтимна. Просто секс. Схоже, що це все, на що ви здатні.

2. Йому не цікаві глибокі та значущі розмови з тобою по душах.

Напевно, йому зовсім не цікаво ближче тобі дізнатися. Йому не цікава твоя життя. Він не хоче втягуватися в твої переживання. Він хоче тільки твоє тіло.

3. Всі ваші побачення закінчуються в спальні.

Ви майже не ходіть на побачення, але, коли це все-таки відбувається, то обов’язково закінчується сексом. Це головне для нього.

4. Всі компліменти, які він тобі робить, стосуються зовнішності.

Він ніколи не говорити тобі, як ти розумна або дотепна, коли ти вдало пожартувала. Він ніколи не помічає твоїх досягнення. Не бачить і твого шарму, і харизма. Говорити тільки, що ти сексуальна або, що дивитися на тобі – одне задоволення. Всі його компліменти засновані на візуальному і фізичному.

5. Ти помічаєш, що він задивляється на інших жінок.

Звичайно, єдина причина, по якій ви разом – це твоя зовнішність. Але ти втратиш його, як тільки на горизонті з’явиться хто-то красивіше. Його очі постійно будуть блукаті, бо у нього немає з тобою серйозної емоційної зв’язку, необхідної для того, щоб зберігати тобі вірність.

6. Він не говорити про спільні плани на майбутнє з тобою.

Його цікавить тільки чи буде в майбутньому секс. В іншому ж, йому абсолютно байдуже, куди прийдуть ваші відносини. Тому, він, швидше, не буде про це говорити.

7. Він завжди засмучується, якщо ти не відповідаєш взаємністю на його сексуальні домагання.

Для нього важливий тільки секс і фізичні аспекти ваших відносин. Він не хоче проводити з тобою час. Не хоче дізнатися тобі трохи краще. Він хоче тільки займатися сексом» з тобою і все. І, якщо ти йому не даєш те, що він хоче, він дивується або злитися, бо секс – це єдине, що йому потрібно і чого він від тебе чекає. Коли ти не відповідаєш взаємністю на його сексуальні домагання, він більше не бачить сенсу в тобі його життя.

Тому то він так і розбудовується всякий раз, як ти його відкидаєш.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.