7 ознак того, що ти набагато привабливіше, ніж вважаєш

Ми часто недооцінюємо все те, що виділяє нас з натовпу. Але саме ці речі часом і роблять нас неймовірно привабливими.

В школі мене не можна було назвати тою, яку зазвичай прийнято називати «гарячою штучкою». У мене були веснянки і руде волосся, я була трохи повненькою і носила в основному чорний одяг. Майже завжди.

Але в світові дорослішання мій стиль змінювався, і все, що раніше не подобалося в собі підлітка, дорослої жінки почало здаватися привабливим.

Минулого не повернеш, і часом я згадую собі, як нудне і необачну дівчину-гота, на якій не затримував свій погляд ні один хлопець. Так буває з багатьма дівчатами.

У підлітковому віці нам здається, що ми занадто високі, занадто низькі, надто худі або повні, занадто тихі або голосні і т. д. І ті, що оточуючі думали про нас в ті часи, залишається незмінним навіть у дорослому житті.

Це і приводить мене до животрепетного питання: чи можна бути привабливою, навіть не підозрюючи про це? Відповідь проста: однозначно так!

А все тому, що всі ми по-своєму унікальні і прекрасні. Звучить банально і заїжджено, але це правда. Ось кілька ознак того, що насправді ти можеш бути набагато привабливіше, ніж тобі здається.

1. Люди затримують на тобі погляд, коли ти проходиш мимо.

Чи доводилося тобі помічати, що коли ти проходиш повз, на тобі затримують погляд? Ти приковуєш до собі чужі погляди, тому що ти приваблива і непринужденна.

2. Перед тобою не розсипаються в нескінченних компліментах.

Багато жінок припускають, що ти і так знаєш про свою привабливості, а тому не поспішають зайвій раз повторювати це вголос. На жаль, іноді таке мовчання змушує тебе думати, що ти, навпаки, не подобаєшся оточуючим.

3. В твою адресу відпускають безцеремонні компліменти.

«Готова посперечатися, ти отримуєш все, що тобі захочеться, тому що ти така… [місце для компліменту]». Адже так і відбувається, правда?

4. Людей шокує твоя невпевненість у своїй зовнішності.

Ми дуже часто не нормально все те, що змушує нас виділятися з натовпу. Але саме ці речі часом і роблять нас привабливими.

Не дивно, що люди не розуміють причину такої невпевненості. Наприклад, фраза «я ненавиджу свої очі, вони занадто великі» може здатися досить дивним для людини, якому в дитинстві ніхто не говорив про «жаб’ячі очі».

5. До тебе часто пристають докучливі шанувальники.

Так, деколи такі хлопці дійсно ведуть себе дивно, але ти могла просто загіпнотизувати їх своєю красою, і їм не залишається нічого іншого, крім як витріщатися на тобі, поки ти ніяково намагаєшся не звертати на них уваги.

6. Місяці самотності – це не про тебе.

Ти постійно зустрічаєшся з кимось або хто-то завжди за тобою доглядає. І для тебе це абсолютно нормальне положення речей.

7. Ти прагнеш бути собою, і це робить тобі чарівною.

Поки ти просто живеш своїм життям, намагаєшся бути щасливою і залишаєшся собою, люди спостерігають за тобою захоплюються твоєю красою – як внутрішньої, так і зовнішньої.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh