Життя

7 ознак того, що у вас сильне біополе

Ознака перша: якщо аура чиста і сильна, людина майже не хворіє. Коли аура мізерна, людина перевтомлюється, у нього часті головні болі, з’являються хронічні захворювання, вона н легко застуджується. Інколи справа заходити далі — з’єднання є ознаки більш серйозних захворювань.

Ознака друга: сильне біополе дарує своєму носієві неймовірну удачу у всіх справах. Грубо кажучи, у людей з сильною енергетикою завжди більше шансів досягти успіху без помітних зусиль.

Ознака третя: сильна аура відчувається, якщо людина випромінює оптимізм. Коли ви стоїте поруч з такою людиною, вам хочеться діяти, хочеться завойовувати світ, і ви бачите все в приємному світлі. Якщо це особа протилежної статі, то у нього дуже легко закохатися.

Четверта ознака: до людей з високим рівнем енергетики не липнуть проблеми. Це аж ніяк не означає, що у таких людей проблем немає зовсім, просто вони не доставляють йому такого дискомфорту.

Ознака п’ ята: якщо людина володіє високим рівнем енергетики, то вона, швидше за все, лідер. Вести за собою інших і бути слабким — це дві речі, які абсолютно не порівняти один з одним.

Ознака шоста: сильна аура — сильне тіло. Коли людина сильна душевно, він сильний і фізично. Він витривалий, повільно втомлюється і завжди готовий підкорювати нові вершини.

Ознака сьома: його розум відкритий. Ці люди не боятися експериментувати, розширювати рамки, заглядати за горизонт. Сильна енергетика дозволяє не боятися змін, причому абсолютно будь-яких. Це ще раз доводити, що життя — це динаміка. Життя — це зміни і постійні, перманентні перетворення.

Неможливо володіти тільки двома ознаками, а не всіма. Просто вони по-різному розвинені. Є невеликі відхилення або аномалії, але в цілому, кожен з пунктів піднімається з зростанням біополя. Просто треба працювати над своєю енергетикою і поглядами на світ — тоді все вийде.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України