7 ознак того, що у вас сильне біополе

Ознака перша: якщо аура чиста і сильна, людина майже не хворіє. Коли аура мізерна, людина перевтомлюється, у нього часті головні болі, з’являються хронічні захворювання, вона н легко застуджується. Інколи справа заходити далі — з’єднання є ознаки більш серйозних захворювань.

Ознака друга: сильне біополе дарує своєму носієві неймовірну удачу у всіх справах. Грубо кажучи, у людей з сильною енергетикою завжди більше шансів досягти успіху без помітних зусиль.

Ознака третя: сильна аура відчувається, якщо людина випромінює оптимізм. Коли ви стоїте поруч з такою людиною, вам хочеться діяти, хочеться завойовувати світ, і ви бачите все в приємному світлі. Якщо це особа протилежної статі, то у нього дуже легко закохатися.

Четверта ознака: до людей з високим рівнем енергетики не липнуть проблеми. Це аж ніяк не означає, що у таких людей проблем немає зовсім, просто вони не доставляють йому такого дискомфорту.

Ознака п’ ята: якщо людина володіє високим рівнем енергетики, то вона, швидше за все, лідер. Вести за собою інших і бути слабким — це дві речі, які абсолютно не порівняти один з одним.

Ознака шоста: сильна аура — сильне тіло. Коли людина сильна душевно, він сильний і фізично. Він витривалий, повільно втомлюється і завжди готовий підкорювати нові вершини.

Ознака сьома: його розум відкритий. Ці люди не боятися експериментувати, розширювати рамки, заглядати за горизонт. Сильна енергетика дозволяє не боятися змін, причому абсолютно будь-яких. Це ще раз доводити, що життя — це динаміка. Життя — це зміни і постійні, перманентні перетворення.

Неможливо володіти тільки двома ознаками, а не всіма. Просто вони по-різному розвинені. Є невеликі відхилення або аномалії, але в цілому, кожен з пунктів піднімається з зростанням біополя. Просто треба працювати над своєю енергетикою і поглядами на світ — тоді все вийде.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh