Життя

7 мотивуючих фраз, які допоможуть розбудити вашу внутрішню силу

Ці цитати допомагають згадати, що щастя можливе, мрії досяжні, а рух вперед гідно всіх зусиль

Всі ми деколи потребуємо мотивуючі слова. Незалежно від того, наскільки ви сильні, певні обставини можуть виявитися занадто безрадісними і похмурими, створюючи відчуття безвиході. У такі моменти нам просто необхідно знайти слова, які б відновили нашу віру і надію.

Мотиваційні фрази – це активатор внутрішньої сили людини. Часом ми забуваємо про неї, але це цілком нормально. Ми не машини і не можемо реагувати на труднощі і проблеми як роботи. Нам потрібен час, щоб змиритися з важкими життєвими ситуаціями, змінити обстановку і продовжити жити далі.

«Перешкоди – це природна частина життя. Точно так же, як подолання фізичних перешкод на зразок підйому тяжкості сприяє зміцненню м’язів, під час подолання труднощів і проблем вигострюються риси характеру », – Стівен Кові.

У важку хвилину мотивуючі фрази знаходять особливе значення і силу. Вони допомагають повернутися на правильний шлях і відновити віру в себе. Нижче представлені 7 фраз, які радимо прочитати, якщо ваша надія почала згасати.

1. Все можливо

Це одна з найпрекрасніших фраз, чиє авторство належить Нельсону Манделі. Він сказав: «Все завжди здається неможливим, поки воно не зроблено». Просте твердження, що несе в собі величезний сенс. Особливо з огляду на, з чиїх вуст воно звучить.

Мандела є ідеальним прикладом того, що в світі немає нічого неможливого. Він провів 30 років в тюремній камері, а після виходу на свободу повністю змінив свою країну. Він реалізував те, що багатьом здавалося недосяжним.

2. Внутрішня сила

Кожен з нас має величезну внутрішню силу. Однак далеко не всі знають про це. Можливо, вони просто ще не відкрили в собі цю силу. Бути може, вони не дозволяють собі усвідомити її наявність, або зараз проходять через непростий життєвий період, який не дає побачити, що вони здатні на більше, ніж їм здається.

Ось що з цього приводу говорив Бенджамін Джонсон: «Той, хто не стикався з труднощами, не знає про свою внутрішню силу».

3. Щастя

Іноді ми думаємо, що щастя залежить від якихось певних речей, і що коли ми їх досягнемо, то обов’язково станемо щасливими. Це може бути фінансовий успіх, казкова любов або просто зміна обстановки. Але такий підхід не можна назвати правильним.

Джим Рон сказав: «Навчіться насолоджуватися тим, що у вас вже є, не припиняючи при цьому намагатися досягти бажаного». Це означає, що мета стати щасливим можна відкладати на потім. Відчуття щастя приходить зсередини і не залежить від ваших досягнень чи невдач.

4. Любов безцінна

Як правило, саме любов інших людей здатна знову пробудити в людині надію і бажання домогтися успіху. У важкі часи любов несе в собі неймовірну цінність. Її ефект можна порівняти із заспокійливим бальзамом, який дозволяє вдихнути свіже повітря і йти далі.

Ця істина полягає в вираженні Альберта Швейцера: «Іноді наш світло гасне, але він знову спалахує після зустрічі з іншою людиною». Часом обіймів і люблячого слова досить, щоб повернути в життя світло і ясність.

5. Не переставайте намагатися

Одна з найдавніших мотиваційних фраз була написана ще Конфуцієм: «Не важливо наскільки повільно ти рухаєшся, головне не зупинятися».

Якщо задуматися над цією фразою, то все, що приходить до вас без особливих зусиль, ненадійно. А найцінніші і справжні речі в житті досягаються поступово, крок за кроком. Іноді обставини складаються проти нас, але саме в такі моменти важливо не зменшувати обертів і не здаватися.

6. Завжди можна щось зробити

Томас Алва Едісон сказав: «Якщо вам здається, що ви вичерпали всі можливості, не забувайте, що це не так». Едісон – один з найяскравіших прикладів завзятості. Він проводив один і той же експеримент тисячі разів, поки, нарешті, не домігся мети.

Цитата Едісона спонукає шукати нові шляхи, коли здається, що виходу немає. А ще вона каже про необхідність творити і завжди уявляти собі нові можливі рішення, як важкими б не були обставини.

7. Ваші думки мають значення

Реальність спочатку формується і конкретизується в голові. Джеймс Аллен пише: «Сьогодні ви перебуваєте там, куди вас привели ваші вчорашні думки. А завтра ви будете там, куди приведуть вас сьогоднішні думки ». І він має рацію. Створювана вами реальність залежить від вмісту вашого розуму.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

4 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.