Авторські статтіЗдоров'я

7 кращих трав для жіночого здоров’я

Ці травички немов створені для того, щоб допомагати жінкам ставати красивішими, молодше і жіночні. З допомогою цих трав можна відновити жіноче здоров’я, репродуктивну систему і, навіть зачати і народити здорову довгоочікувану дитину.

Крім того, що вони працюють з нашим тілом і нашими репродуктивними органами, ці рослини мають особливу жіночої енергетикою, і тому вони так само коригують наше тонке тіло, і допомагають зцілятися від хвороб на тонкому рівні. Тому їх можна вживати не тільки як чай, ними також можна набити маленьку подушечку і з нею спати, щоб вони всю ніч працювали з Вашим енергетичним полем.

МАТКОВА ГВОЗДИКА

По-іншому її називають гвоздика польова. Гвоздика польова є активним маточним засобом, не володіє ніякими побічними діями. Вона здатна збуджувати і підвищувати тонус гладеньких м язів матки. Матка — це центр жіночої сили, і нам дуже важливо піклуватися про її здоров’я!

Маткова гвоздика може допомогти зачаття дитини. При цьому траву і квітки слід заварювати і пити як чай. Так що якщо у вас з чоловіком є бажання народити дитину, але не виходить, збирайте квіти і траву гвоздики польовий і пийте як чай, як мінімум – 1 місяць. Крім цього, ведіть здоровий спосіб життя, очищайте організм від шлаків, токсинів, паразитів. Слідкуйте за своїм харчуванням, і, звичайно, ніякого алкоголю і тютюну.

БОРОВА МАТКА

У народній медицині борова матка має багато назв: материнка, боровушка, жіноча трава, матка від сорока хвороб. Борова матка має протизапальну, протимікробну, протипухлинну, розсмоктуючу, знеболювальну та сечогінну дію. Сприяє підтримці імунітету. Препарати з борової матки здатні збільшувати функціональну активність матки і придатків, а значити, покращувати роботу репродуктивної системи в цілому. А від репродуктивної системи залежить наша краса й молодість

Рослина широко застосовується в народній медицині для лікування гінекологічних захворювань запального характеру, фіброміоми матки, безпліддя, маткових кровотеч, токсикозів, порушень менструального циклу, спаєчних процесів, непрохідності і запалення труб. Крім того, борова матка використовується як дезинфікуючий засіб при запальних процесах. Як бачите, користь це рослина при правильному його застосуванні може принести всій родині.

І навіть якщо Ви абсолютно здорові (чого ми Вам і бажаємо!) борова матка зміцнить Ваше здоров’я, нагадати Вашу матку ще більшою силою!

ЧЕРВОНА ЩІТКА

Цінна рослина, яка зростає на Алтаї.

Препарати червоної щітки мають виражену кровоспинну, протизапальну, адаптогенну, імуномодулюючою і м’яку тонізуючу дію, підвищують розумову і фізичну працездатність Знімають спазми судин головного мозку, не мають протипоказань.

Більше того, ця рослина — унікальний природний гормон, усуває порушення в роботі ендокринних залоз. З успіхом можуть застосовуватися для лікування серцево-судинних і онкологічних захворювань, оскільки різко знижує кількість вільних радикалів та пригнічує ріст ракових клітин.

І звичайно ж особливим даром є те, що червона щітка здатна омолоджувати організм. Найбільший ефект при лікуванні різних захворювань дає спільне використання червоної щітки з коренем перстачу білою, тому що вона містить у собі безліч мікро і макро елементів, також сприяє відновленню гормонального балансу в організмі, є найпотужнішим антиоксидантом і тим самим посилює дію препаратів червоної щітки на організм.

Неоціненна роль рослини при гінекологічних захворюваннях, де краще за все його використовувати з борової маткою і грушанкою круглолистої, оскільки цей комплекс справляє вплив на всю промислового регіону на сечостатеву систему в цілому, локалізує запальні і пухлинні процеси. Таке поєднання дозволяє значно зменшити розмір чи повністю позбутися від міоми, фіброміоми, ендометріозу, кісти яєчників, пухлин різної етіології і т. д.

Застосовується червона щітка при порушеннях менструального циклу, аднекситі, клімаксі, мастопатії, кістах яєчників, гіпотиреозі, мастопатії та інших гормональних порушеннях. Підвищує розумову і фізичну працездатність. Рекомендується при онкологічних захворюваннях, поліпшує склад крові. Підвищує стійкість до інфекційних захворювань. Є відомості про властивості червоної щітки прискорювати загоєння переломів.

ШАТАВАРИ

Шатавари – це рослина, широко застосовуване в східній медицині, зокрема, в Аюрведе для лікування і гармонізації багатьох станів.

7 лучших трав для женского здоровья

Свою назву рослина шатавари отримало завдяки дивовижному дії на жіночу статеву сферу. З санскриту вона перекладається як “має сотню чоловіків”. Шатавари є омолоджуючим засобом для жінок, яке дає силу репродуктивних органів, нормалізує функцію гормональної і імунної систем організму.

Згідно з давнім текстам, шатавари живлять оджас, а заспокійлива природа цієї рослини розвиває любов, жертовність і вища свідомість.

Шатавари врівноважує жіночу гормональну систему, прискорюючи перехід на рівні печінки естрадіолу в естрол, і стимулює синтез прогестерону. Таким чином, рослина запобігає розвитку естрогензалежним захворювань (фіброміом, мастопатій, ендометріозу, ерозії шийки матки, спорадичного зобу).

Лікувальні властивості шатавари використовуються в наступних випадках:

  • як сильний афродизіак, збільшує статеву енергію і потяг, лікує фригідність у жінок, підвищує лібідо;
  • За давньоіндійській традиції шатавари сприяє розвитку любові і відданості.
  • як засіб від безпліддя, активізує яйцеклітини і підвищує їх здатність до запліднення;
  • при болях і спазмах під час місячних за рахунок її антиспазматических і заспокійливих властивостей, нормалізує місячний цикл;
  • для балансування жіночої гормональної системи і запобігання розвитку багатьох жіночих хвороб і зростанню пухлин;
  • після операції по видаленню матки і при клімаксі, оскільки в ній міститься велика кількість природних аналогів жіночих гормонов;
  • для запобігання викидня;
  • при лікуванні імпотенції і запаленні чоловічих статевих органів;
  • як антисептик, очищає слизові оболонки жіночих статевих шляхів;
  • для збільшення секреції секрецію грудного молока;
  • як сечогінну, антибактеріальну і пом’якшувальний засіб, допомагає при циститах та сечокам’яної хвороби;
  • як антибактеріальний засіб, що очищає кров;
  • як протизапальний засіб використовується також при застудах і при тривалих і затяжних лихоманках;
  • як пом’якшувальний засіб для слизових легенів, нирок і статевих органів.

Шатавари застосовують у вигляді порошку, пасти, масел або відвару і часто запивають теплим молоком або теплою водою, куди можуть додавати нерафінований цукор, мед. У поєднані з імбирним чаєм шатавари провокує місячні і приймається при менструальних затримки. Для зручності прийому проводитися в капсулах.

МЕЛІССА

Мелісу вирощували ще стародавні римляни дві тисячі років тому. Вони завдавали її в їжу для збудження апетиту. У перекладі з грецької «меліса» означає «бджола» – завдяки своєму свіжого лимонного аромату вона заспокійливо діє не тільки на бджіл, але і на людей. Мелісу називають «лимонною травою» або «лимонною м’ятою» через запаху, а «серцевої травою» – із-за її заспокійливих властивостей. Завдяки своєму аромату меліса дуже цінується і як прянощі в кулінарії.

Меліса має масу корисних властивостей, які широко застосовуються в медицині:

1. Меліса – це природний антидепресант, заспокоює нервову систему. Ще кілька століть тому в багатьох країнах її використовували як седативний засіб і ліки від душевних хвороб.

2. Настій з меліси допомагає при серцевих захворюваннях. При регулярному його використанні за призначенням лікаря, зменшується серцевий біль, нормалізується кров’яний тиск (однак мелісу можна застосовувати при низькому тиску), знижується задишка.

3. Меліса має протизапальну дію, знімає спазми і допомагає при порушеннях травлення різного характеру, особливо при запорах.

4. Відвар меліси використовують зовнішньо при захворюваннях зубів та ясен.

5. Також відвар меліси сприяє зняттю головного болю і запаморочення.

6. Настій з меліси застосовують при астмі, анемії, невралгії, для лікування порушення функції статевої системи.

7. Мелісу використовують у народній медицині при жіночих хворобах: в препаратах при порушеннях менструального циклу.

8. Меліса застосовується для нормалізації обміну речовин.

9. Мелісу призначають вагітним для запобігання токсикозу.

РОМАШКА

Ніжна польова квітка ромашка – помічниця будь-якої жінки. Популярність цієї рослини забезпечують чудові цілющі властивості ромашки. З давніх часів добре відомо, чим корисна ромашка. Для лікування використовують квітки ромашки, у складі яких:

Ефірне масло ромашки, зміст якого складає 1%;

  • каротин;
  • вітамін С;
  • дубильні речовини;
  • кислоти – олеїнова, саліцилова, пальмітинова, стеаринова;
  • гіркота;
  • глюкоза.

Завдяки такому набору, користь ромашки очевидна: простий квітка володіє чудовим антибактеріальну дію, високою лікарською цінністю. Цвіте ромашка у червні, квітки ромашки аптечної дрібні, легкі з чудовим заспокійливим ароматом.

Властивості ромашки:

  • заспокоює нервову систему;
  • має протимікробну, протизапальну дію;
  • розширює судини, усуває головний біль;
  • володіє прекрасним косметичним шкірним ефектом.

Ромашка — ефективний протизапальний засіб. Лікувальна ромашка використовуються при захворюваннях органів ШЛУНКОВО-кишкового тракту, нирок, печінки, сечового міхура, при застуді, добре зарекомендувала себе ромашка при затримці місячних, при алергіях.

М ЯТА ПЕРЦЕВА

В першу чергу – це потужний антиоксидант, здатний дарувати жінці свіжість і молодість. Дивно, що в малих дозах вона заспокоює, а в більш концентрованих — тонізує.

М ята перцева володіє болезаспокійливими, а також судинорозширювальними властивостями.

М ята перцева покращує травлення, ліквідує нудоту, має жовчогінні властивості, застосовується при астмі, метеоризмі. Відвари м’яти п’ють як заспокійливий засіб, при запальних процесах в бронхах, легенях, а також при серцево-судинних, гінекологічних захворюваннях.

Відварами з листя м’які яті дезінфікує порожнину рота при різних запальних процесах. Ними знімають болі в животі, серцеві болі, печію. М’ятні ванни володіють заспокійливими властивостями.

М ята гармонізує жіночу і чоловічу сексуальну енергію, допомагає її сублімувати і переводити на більш високий рівень. І звичайно, вона дає спокій і легкість, що дуже важливо для нас, жінок

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України