Авторські статтіЖиття

6 типів жінок, від яких тікають чоловіки

6 типов женщин, от которых сбегают мужчиныОсь лише кілька особливостей жіночої поведінки, які відштовхують чоловіків.

 

В ідеальних стосунках ми б дозволяли своєму чоловікові бачити в нас тільки найкраще. Але в реальних відносинах ми часто дозволяємо йому бачити обидві сторони: як хорошу, так і погану.

Це зрозуміло. Жити з кимось, ділити з ним бюджет і туалет, бачитися з дня в день – це трохи напружує. І просто дуже важко бути 100% ідеальної 100% часу.

Але одна справа просто дати собі послаблення, а інше – взяти на себе абсолютно деструктивну роль. І багато жінок не розуміють, що тим самим самі псують свої відносини. Ось лише кілька особливостей жіночої поведінки, які відштовхують чоловіків:

1. Коли жінка намагається все зробити сама. Вона хоче контролювати відносини, ставити чоловіка на місце, вважає себе «вирішувач проблем». Хоча в неї можуть бути благі наміри, постійно вказувати чоловікові, як і що він повинен робити, неправильно – це дратує.

Намагаючись контролювати його, вона підриває його почуття власної гідності, відбираючи в нього його мужність.

2. Коли жінка веде себе як мама: вона обожнює чоловіка, метушиться навколо нього та вічно турбується, вірить, що він не може зробити нічого поганого, можливо навіть вибирає йому костюм і шкарпетки, щоб він одягнув у свій перший день на новій роботі.

Жінка-мати у відносинах бере все на себе весь вантаж відповідальності, вважаючи лише своїм обов’язком зробити так, щоб відносини вийшли. Вона постійно думає, що він почуває і що вона може зробити краще.

Проблема в тому, що ця роль двояка. По-перше, така поведінка призводить до опору чоловіка. Рівно так, як діти опираються надмірній опіці батьків. А по-друге, це несправедливо з боку жінки – поводитися з чоловіком як з маленькою дитиною.

3. Коли жінка на перше місце ставить свою сексуальність і маніпулює чоловіком з допомогою сексу. Якщо він хоче сексу, то він повинний зробити те, що вона хоче. Але жодні стосунки не виживуть, якщо є шантаж.

4. Вічно страждає жінка. В цілому казковий сценарій непоганий: хлопець зустрічає дівчину, він її рятує, і в підсумку вони живуть довго і щасливо.

Звучить романтично, але це працює не довго. Якщо дівчину постійно потрібно рятувати, це дуже виснажливо та нереалістично для чоловіка. Йому не потрібна неспроможна дівчина.

5. Коли жінка постійно дражнить чоловіка, але не дає йому сповна себе. І справа не тільки в сексі, а в цілому у відносинах. Спочатку це може бути цікаво, але потім дратує. Тому що така поведінка не дозволяє зблизитися, чоловік відчуває себе незадоволеним, а вона – самотньо.

6. Коли жінка веде себе як принцеса, хоче, щоб нею захоплювалися і захоплювалисяя. Вона хоче бути трофеєм чоловіка. Але тим самим позбавляє і себе, і його справжнього щастя і близьких відносин.

Зрештою, кожна жінка час від часу веде себе по одному з цих сценаріїв (так само як і чоловіки). Але якщо це входить в звичку, то пора припинити це, інакше нічим хорошим це не закінчиться.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України