Право

6-річного хлопчика, який загубився в горах на Прикарпатті, знайшли й передали батькам (ОНОВЛЕНО)

6-річного Олексія Стефанціва з Коломиї, який відстав від дорослих і загубився при сходженні на Говерлу 14 серпня, знайшли і уже передали батькам. 

6-річного хлопчика, який загубився в горах на Прикарпатті, знайшли й передали батькам (ОНОВЛЕНО)Нагадаємо, хлопчик з Коломиї 14 серпня близько 15.30 години загубився під час сходження на гору Говерла. Повідомлення до поліції про зникнення дитини надійшло близько 22:50 від родичів дитини. Вночі пошуки Олексія не припинялися, а усі служби (понад 200 осіб й майже 30 одиниць техніки) впродовж доби докладали максимум зусиль, аби знайти малолітнього. Поліцейські розглядали різні версії, також було розширено географію пошуків спільно з колегами із Закарпатської області.

Станом на 19:30 15 серпня пошукові операції успішно припинилися – дитину знайдено однією із пошукових груп в горах, на маршруті в сторону гори Кукул. Хлопчик втомлений і наляканий, але живий і його життю нічого не загрожує. Дитина уже поспілкувалася з мамою за допомогою рації. Невдовзі Олексія спустять до бази Заросляк, звідки він з родичами розпочинав сходження.
 

6-річного хлопчика, який загубився в горах на Прикарпатті, знайшли й передали батькам (ОНОВЛЕНО)6-річного хлопчика, який загубився в горах на Прикарпатті, знайшли й передали батькам (ОНОВЛЕНО)6-річного хлопчика, який загубився в горах на Прикарпатті, знайшли й передали батькам (ОНОВЛЕНО)

ОНОВЛЕНО

О 20:40 пошукова група спустила Олексія до бази Заросляк, звідки він з родичами розпочинав сходження. Дитина зустрілася з рідними, хлопчика оглядають медики, а також з ним спілкуються психологи.

Правоохоронці вдячні кожному, хто долучився до пошуків дитини.
6-річного хлопчика, який загубився в горах на Прикарпатті, знайшли й передали батькам (ОНОВЛЕНО)6-річного хлопчика, який загубився в горах на Прикарпатті, знайшли й передали батькам (ОНОВЛЕНО)

Сектор комунікації
 поліції Івано-Франківщини

діти розшук

Поліція України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України